У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ЕСТАФЕТУ ПАМ'ЯТІ

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ЕСТАФЕТУ ПАМ'ЯТІ

Голова Харківської обласної організації партії «За життя», голова Харківської обласної ради Валерія Мураєва привітала мешканців Мерефи з днем ​​визволення міста.

В період Великої Вітчизняної війни в Харківській області велися одні з найбільш кровопролитних боїв, тому день звільнення міста від німецько-фашистських загарбників став для жителів Мерефи 74 роки тому датою другого народження рідного міста.

«На Харківщині триває естафета пам'яті - низка святкувань днів звільнення. Різні села, селища, міста відзначають ці чудові дати і сьогодні ми тут, в Мерефі. День звільнення - це завжди день другого народження і невипадково він об'єднує людей абсолютно різного віку. Це чудово, тому що ми зберігаємо свою історію, ми збираємося разом для того, щоб згадати про те, що ми - єдина велика родина, ми єдиний народ з сильною історією, з сильним минулим і, дуже хочеться вірити, хорошим і успішним майбутнім», - підкреслила депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

На честь свята в місті влаштували масштабне святкування за участю місцевих танцювальних колективів, артистів та співаків. На площі зібралося майже 10 тисяч жителів, які прийшли цілими родинами. Для дітей були організовані ігрові майданчики та атракціони.

Справжніми подарунками для містян та гостей свята від народного депутата України Євгена Мураєва стали виступ зірки української естради Василя Бондарчука та великий святковий феєрверк.

Як зазначив Василь Бондарчук, на площі панувала чудова енергетика: «Я на сцені відчув, що це дійсно велика дружна сім'я, тому що були така підтримка, такий посил від глядачів - класно! Мені дуже сподобалося співати: люди і підспівували, і допомагали, я отримав масу задоволення».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ