У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА МАЙСТЕР-КЛАС З БОКСУ ДЛЯ ДІТЕЙ

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА МАЙСТЕР-КЛАС З БОКСУ ДЛЯ ДІТЕЙ

У селищі Бабаї Харківського району за підтримки депутата Харківської обласної ради, голови Харківської обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої відбулася міжнародна матчева зустріч з боксу для дітей. Матчеві зустрічі іменитих боксерів з Марокко, Індонезії та України для дітей та юнаків пройшли в місцевому Будинку культури вперше і зібрали багато любителів боксу і юних спортсменів з навколишніх міст і сіл.

Срібний призер XXVII Олімпійських ігор Андрій Котельник зазначив, що цей міні-чемпіонат Європи для маленьких дітей і проведення подібних міжнародних турнірів в маленьких містечках допомагає знаходити майбутніх чемпіонів.

Зараз секції з боксу в селищі Бабаї немає, але завдяки наполегливості організатора спортивного клубу «Карат 777», колишнього боксера Віталія Захарова, вже в травні діти отримають новий боксерський зал, де їх безкоштовно навчатимуть професійні тренери.

Популяризація здорового способу життя серед молоді та розвиток спорту - пріоритетні напрямки в роботі депутата Харківської обласної ради, голови обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої. Крім допомоги в організації турніру вона привезла дітям частування і вручила почесні грамоти організаторам.

«Перш ніж в честь спортсмена зазвучить гімн країни, йому доводиться чимало потрудитися, - підкреслила Валерія Олегівна. - Як показує практика, тренуються вони не на столичних стадіонах, а в таких маленьких населених пунктах, в невеликих залах, де завдяки наполегливості і самовідданості тренерів, серйозній роботі самих спортсменів, досягаються результати, що дозволяють потрапити в збірні, вийти на міжнародний рівень і захищати нашу країну на міжнародній арені. Ми прагнемо зробити все, для того щоб в невеликих населених пунктах у дітей була можливість проявити себе, познайомитися з цим красивим видом спорту, на власні очі побачити легенд боксу і вибрати для себе правильні орієнтири. Дорогі, не сидіть на диванах, відірвіться від своїх гаджетів і приходьте займатися спортом. Спорт - це круто!» - звернулася до дітей Валерія Мураєва.

Після змагань багато дітей записалися в майбутню секцію, а це значить, що матчевий турнір титулованих боксерів дав старт новому поколінню майбутніх чемпіонів.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ