У ГРОМАДСЬКІЙ ПРИЙМАЛЬНІ «ЗА ЖИТТЯ» У ХАРКОВІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ МІСЯЧНОЇ РОБОТИ

У ГРОМАДСЬКІЙ ПРИЙМАЛЬНІ «ЗА ЖИТТЯ» У ХАРКОВІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ МІСЯЧНОЇ РОБОТИ

Місяць тому в Харківській обласній організації партії «За життя» відкрилася громадська приймальня, в якій надається всебічна допомога жителям регіону.

За цей час до приймальні звернулося понад 50 громадян, які не в змозі вирішити свої проблеми самостійно. За словами керівника громадської приймальні Юлії Просєкіної, переважна більшість звернень пов'язана із значним погіршенням фінансового стану громадян. Багато хто не справляється з тарифами на житлово-комунальні послуги, частина жителів області не в змозі оплатити лікування своїх близьких, велика кількість літніх людей так і не дочекалося обіцяного Кабміном підвищення пенсій. Також часто в громадську приймальню звертаються ошукані вкладники ліквідованих банків.

Багатьом жителям надається правова підтримка. Керівник Харківської обласної організації партії «За життя», депутат Харківської облради Валерія Мураєва надає допомогу громадській приймальні в рішенні проблем жителів Харківщини. За її словами, люди, які є беззахисними перед цинічним згортанням соціальних програм з боку держави, байдужістю чиновників і місцевої влади, завжди знайдуть підтримку і допомогу в громадській приймальні обласної організації партії «За життя».

Громадська приймальня Харківської обласної організації партії «За життя» працює два рази в тиждень: в середу з 10.00-13.00 та в п'ятницю з 13.00-17.00 за адресою м.Харків, вул. Клочківська 99а, каб. 407.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ