У ЧОРНОМОРСЬКУ ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛА НА КОНТРОЛЬ СИТУАЦІЮ З НЕДОБУДОВАМИ В МІСТІ

У ЧОРНОМОРСЬКУ  ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛА НА КОНТРОЛЬ СИТУАЦІЮ З НЕДОБУДОВАМИ В МІСТІ

У Чорноморську міську організацію політичної партії «За життя» звернулися інвестори недобудови по вул. Віталія Шума д. 4, які ось уже десять років не можуть вселитися в свої квартири.

За словами голови Чорноморської міської організації партії «За життя» Вадима Рассінського, будівництво будинку до цих пір не завершено, комунікації належним чином не проведені й не функціонують. Хоча офіційно, з незрозумілих з точки зору і закону, і моралі причин, вищевказаний будинок був введений в експлуатацію в листопаді 2015 року.

«Понад 400 сімей не можуть заселитися в свої квартири, через недобросовісних, шахрайських дій забудовника і повного ігнорування даної проблеми міською владою. Влада просто не хоче чути людей», - зазначив Вадим Рассінській.

За його словами, також залишається багато питань і до контрольних державних органів, які дозволили здати будинок в експлуатацію з незакінченими будівельними та оздоблювальними роботами, без забезпечення будинку водопостачанням, водовідведенням, електро- і теплопостачанням, а також без ліфтового обладнання.

Через відсутність іншого житла 30 сімей змушені жити в нестерпних умовах, кожен день підніматися на 24-й поверх пішки, мерзнути взимку і ходити вдома у верхньому одязі, наражати на небезпеку своїх дітей, тому що ліфтові шахти в під'їздах будинку відкриті.

Люди виходять на мітинги, блокують рух транспорту в місті, ходять на кожну сесію міської ради з транспарантами в надії, що їх почують і допоможуть розібратися з беззаконням і свавіллям.

«Політична партія «За життя» бере дану ситуацію під контроль і зробить все можливе для якнайшвидшого закінчення будівельних робіт і забезпечення комунікаціями вищевказаного багатоквартирного будинку, а також для того, щоб винні були покарані відповідно до закону», - зазначив Вадим Рассінській.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ