У ЧОРНОМОРСЬКОМУ ЗАПРАЦЮВАВ ОФІС ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У ЧОРНОМОРСЬКОМУ ЗАПРАЦЮВАВ ОФІС ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

2 жовтня у місті Чорноморськ відбулося урочисте відкриття офісу політичної партії «За життя». Зазначимо, що це перший партійний офіс, відкритий в одному з міст Одеської області.

З цієї нагоди в Чорноморську побував і зустрівся із партійцями голова Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Микола Пундик, який особисто привітав однопартійців із відкриттям офісу.

«У керівництві Чорноморської міської партійної організації – активні та ініціативні партійці, які знають, куди спрямувати свою енергію. Працюйте і не бійтеся припуститися помилки, хто не помиляється, той ніколи не досягне успіху. І пам'ятайте, що найголовніше у розбудові партії – створення осередків у кожному районі міста та залучення людей до лав партії. Успіхів!», – зазначив Микола Пундик.

Він також підкреслив, що від цього дня у Чорноморську стартує серйозна партійна робота, починається створення первинних партійних організацій у кварталах і мікрорайонах міста, масовий прийом місцевих жителів до партії.

«В основі ефективності партії – щоденна копітка робота з людьми. Тільки у цьому запорука нашої майбутньої перемоги. Відкривши в Чорноморську партійну приймальню, ми ще на крок наблизилися до людей», – впевнений Микола Пундик.

Того ж дня голова Чорноморської міської організації Вадим Рассінський та його заступник Олексій Єговкін вже проводили прийом жителів Чорноморська в новому офісі. Тут же відбувся прийом нових членів – жителів Чорноморська – до лав партії «За життя».

«Тепер у нас є всі умови для ефективної партійної роботи. Жителі Чорноморська дуже цікавляться Вадимом Рабіновичем, нашою партією, вони звертаються до нас із проханнями та пропозиціями. Тепер їм є куди прийти, і ми гарантуємо, що кожного буде почуто!», – пообіцяв Вадим Рассінський.

Звертаємо увагу: Чорноморська міська партійна організація політичної партії «За життя» знаходиться за адресою: м. Чорноморськ, вул. Лазурна 2. Працює офіс з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ