У ЧОРНОМОРСЬКОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ІНВЕСТОРІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

У ЧОРНОМОРСЬКОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ІНВЕСТОРІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

Інвестори багатоквартирного будинку по вулиці Парусній, 18 в місті Чорноморську зовсім недавно вселилися в нові квартири. Але новосілля виявилося не таким радісним, як очікувалося. Будинок був зданий в експлуатацію без ліфтів, фасадів, постійного електро- та водопостачання і навіть, частково без вікон. В таких умовах сьогодні живуть 30 сімей, інші інвестори не можуть вселитися навіть в таке житло.

За допомогою люди вирушили до міської ради. Підтримати інвесторів прийшли і активісти партії «За життя»

«Люди не отримали своє житло в результаті шахрайських дій забудовника. Є підстави вважати, що гроші інвесторів забудовник просто привласнив собі», - прокоментував ситуацію заступник керівника Чорноморської міської організації політичної парті ї«За життя» Олексій Еговкін.

Власники квартир вже неодноразово зверталися до міської ради із закликом вплинути на забудовника, провести перевірки, навести порядок. Вони сподівалися, що, хоча б напередодні новорічних свят станеться диво, і їх проблема якимось чином буде вирішена. Але міська влада не хоче звертати увагу на неї.

«В черговий раз ми прийшли на сесію і побачили, з якою байдужістю місцева влада реагує на проблеми людей. Проблема недобудови так і не була проговорена, а коли активісти намагалися озвучити це питання на сесії, їх перебили, заявивши що такої проблеми немає і будинок добудований. Це сверхнаглость і зверхцинізм, спостерігати це було огидно», - підкреслив керівник Чорноморської міської організації політичної партії «За життя» Вадим Рассінський.

Крім інвесторів недобудови на міськраду скаржаться й місцеві підприємці. Всі торгові точки вже багато років зосереджені в одних руках, в той час, як інші підприємці роками не можуть домогтися дозволу на отримання торгового місця.

«З місцевих підприємців, з дрібного бізнесу вимагають гроші, не дають людям працювати. На жаль, в нашій країні малий бізнес і так знаходиться на межі вимирання. Я особисто стикався з відділом торгівлі - Юрченком, Михайлюченком, Заболотнім. Ось такі персонажі, на жаль, добивають малий бізнес в нашій країні. Міська влада нічого не намагається з цим робити», - зазначив Вадим Рассінський.

За його словами, коли міська влада не здатна вирішити проблеми людей, люди звертаються за допомогою до команди Вадима Рабіновича - в партію «За життя».

«До нас звертаються ті люди, від яких відвернулася міська влада. І ми намагаємося допомагати усіма силами. Партія Вадима Рабіновича «За життя» завжди на боці людей», - додав Вадим Рассінський.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ