У ЧЕРНІВЦЯХ ДО ЛАВ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЄДНУЮТЬСЯ ЛЕГЕНДИ СПОРТУ

У ЧЕРНІВЦЯХ ДО ЛАВ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЄДНУЮТЬСЯ ЛЕГЕНДИ СПОРТУ

Ряди Чернівецької організації політичної  партії «За життя» поповнив відомий та досвідчений спортсмен Юліан Степанович Германюк.  Юліан Степанович є заслуженим працівником культури та спорту, заслуженим тренером України по дзюдо, тренером  України, головою ФСТ України, дворазовим майстром спорту (самбо і дзюдо), суддею Міжнародної категорії. Юліан Степанович завдяки своїй наполегливості, авторитету та цілеспрямованості виховав двох заслужених майстрів спорту, двох майстрів спорту міжнародного класу та майже сорок майстрів спорту України. У свій час, саме він проніс факел олімпіади 1980 року, який до нині зберігається у надійних руках спортсмена. Людина з таким досвідом, як ніхто розуміє, що потрібно для виховання здорової,  активної молоді та розвитку спорту в Україні.

«Я обрав політичну силу «За життя» саме тому, що тут є молода та перспективна команда. В активістів «За життя» нові погляди, присутнє бажання змінювати країну на краще у всіх напрямках. Я ж зі свого боку, як досвідчений спортсмен, який виховав не один десяток молодих людей, буду робити все для виховання здорової молоді та розвитку спорту в нашій області та країні», - зазначив Юліан Германюк.

«Партія «За життя» є новою, перспективною політичною силою. Більша частина наших активістів – це молодь, яка прагне будувати нову європейську Україну. Але дуже приємно, що політичну силу «За життя» поповнюють й такі поважні та досвідчені люди, як Юліан Германюк. Я впевнений, що разом ми зробимо багато корисного для виховання нашої молоді та створимо  всі умови для розвитку спорту», - сказав керівник регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Кедь. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ