СВЯТО ТРИВАЄ! «ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЄ РАДІСТЬ МАЛЕНЬКИМ СУМЧАНАМ (фото)

СВЯТО ТРИВАЄ! «ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЄ РАДІСТЬ МАЛЕНЬКИМ СУМЧАНАМ (фото)

У рамках масштабного регіонального проекту «Відділ добрих справ» Сумська регіональна організація політичної партії «За життя» продовжує реалізовувати літню розважальну програму для всіх дітей, які проводять свої літні канікули у містах.

Цього разу, завдяки зусиллям волонтерів та членів політичної партії «За життя», ростові ляльки та аніматори розважали маленьких мешканців Курського мікрорайону Сум. Традиційно було багато конкурсів, танцювальних змагань, звичайно, цукрової вати та повітряних кульок.

«Для нас це справжній подарунок! Цього року ми з чоловіком не змогли взяти відпустку, та й зарплата не дозволяє нам відправити дитину на оздоровлення. І це свято – перше цього літа, куди нам вдалося відвести 5-річного сина Руслана», – зізналася Марина Макеєнко, касир із супермаркету у Сумах.

Окрім веселих розваг, діти також отримали спеціальні подарунки від керівника благодійного фонду «Наше майбутнє – діти» та заступника Сумської обласної організації політичної партії «За життя» Миколи Отрощенка (він контролює весь регіональний проект «Даруємо усмішки дітям»).

«У нашому святі в Курському районі взяли участь понад 200 дітей та їхніх родин. Це четвертий захід, який ми організували в рамках нашого проекту «Даруємо усмішки дітям». На сьогодні загалом у наших заходах взяли участь понад 1500 дітей та їхніх батьків, й усі без винятку від команди політичної партії «За життя» отримали подарунки», – розповів голова Сумської міської організації політичної партії «За життя» Олександр Соколов.

Втім, робота «Відділу добрих справ» на цьому не завершується. Попереду ще багато районів, куди прийде свято і веселощі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ