СУМИ ЗАКЛИКАЮТЬ УСІХ БОРОТИСЯ «ЗА ЖИТТЯ»

СУМИ ЗАКЛИКАЮТЬ УСІХ БОРОТИСЯ «ЗА ЖИТТЯ»

У Сумах пройшла позачергова конференція регіональної організації політичної партії «За життя», яку було присвячено довгоочікуваній реєстрації політичної партії «За життя», а точніше її ребрендингу.

Так, сумська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «ЦЕНТР», яка працює в області з 18 жовтня 2016 року, провела перереєстрацію, і починаючи з 11 травня 2017 року вже повноцінно працює у новому статусі.

«Сумщина як і раніше боротиметься за життя людей», – заявив керівник Сумської регіональної організації політичної партії «За життя» Анатолій Шадрін, відкриваючи позачергову конференцію. Він нагадав, що численні представники Сумщини вже брали активну участь у низці заходів, які раніше проводилися і в Києві, і на місцевому рівні, вони були й серед учасників на святковому заході, присвяченому Дню Перемоги – реконструкції подій «Зустріч на Ельбі».

Голова сумської регіональної організації партії також говорив про її розвиток в області. Зокрема, він поінформував учасників конференції про плани сумського осередку партії «За життя» у розширенні своєї присутності на Сумщині (до політради партії вже направлено список кандидатів на посади голів міських партійних організацій області).

Окрім того, сумська регіональна організація політичної партії «За життя» разом із вже зареєстрованими партійними представництвами міст Києва і Чернігова продовжує прийом громадян з усіх важливих питань.

Зазначимо, що згідно з останніми соціологічними даними, на території Сумської області мешкає близько 30% прихильників партії «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ

АНОНСИ