СУМСЬКІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ДОНЕСЛИ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ТАРИФІВ ДО НКРЕКП

СУМСЬКІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ДОНЕСЛИ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ТАРИФІВ ДО НКРЕКП

Партійці оприлюднили факти порушень щодо нових сумських тарифів прямо на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

«Напередодні засідання регулятора за нашим позовом до суду, ми отримали рішення про заборону ТОВ «Сумитеплоенерго» ініціювати і підтримувати розгляд нових, підвищених тарифів на тепло і гарячу воду для сумчан, - каже правозахисник, голова міської організації «За життя» Олександр Соколов. - І після того, як представники сумської мерії на засіданні НКРЕКП підтримали підвищення тарифів, ми взяли слово і донесли до членів Нацкомісії всі зібрані нами факти порушень, пов'язаних з новими тарифами для Сум».

Перш за все, мова йде про подачу тепловиками в НКРЕКП протоколів громадських слухань, які фактично не відбулися. За наполяганням активістів «За життя», за фактом підробки документів вже розпочато кримінальне провадження прокуратурою Сумської області, і паралельно ця справа розглядається в суді.

«Регулятор офіційно, під відеозапис проінформований, що процес узгодження нових тарифів для Сум проходить із серйозними порушеннями, - констатують активісти «За життя». - Тим не менш, ми цілком допускаємо, що ці факти можуть бути проігноровані. Тому вже на 22 жовтня ми ініціювали загальноміську акцію протесту проти необґрунтованого підвищення тарифів. Чиновники і тепловики повинні побачити обурення людей, а ми в цій боротьбі налаштовані йти до кінця».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ