СУМСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАШЕ МАЙБУТНЄ – ДІТЕЙ (ФОТО)

СУМСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАШЕ МАЙБУТНЄ – ДІТЕЙ (ФОТО)

1 червня в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей команда громадської організації «Ліга виборців» Сумщини та благодійна організація благодійного фонду «Наше майбутнє – діти» за підтримки Сумської регіональної організації політичної партії «За життя» організували розважальну програму для дітей Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей -інвалідів.

Голова «Ліги виборців» М. Отрощенко розповів про те, що його команда разом із благодійною організацією «Наше майбутнє – діти» протягом трьох років підтримують центр реабілітації дітей-інвалідів: «Чудові і позитивні дітки. Вихованцям цієї установи з народження доводиться боротися за своє здоров'я і повноцінне існування у суспільстві. Елементарна увага з боку кожного з нас до таких діток – це вже допомога. Ми закликаємо всіх: не стійте осторонь, не будьте байдужими до них. Ми всі можемо чимось допомогти».

Під час святкової програми дітей розважала величезна лялька Панда, різні конкурси та ігри влаштовували аніматори. Приємним сюрпризом для дітлахів стала солодка вата і безліч подарунків.

Після закінчення розважальної програми голова Сумської регіональної організації політичної партії «За життя» Анатолій Шадрін поспілкувався з батьками і дітьми, вислухав їхні проблеми, почув їхні прохання, що в першу чергу необхідно дітям, які потребують особливого ставлення і допомоги суспільства, повідомили у прес-службі сумської регіональної організації політичної партії «За життя».

За підсумками зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю політпартії «За життя» та центру реабілітації дітей-інвалідів у вирішенні нагальних питань і проблем, на які наражаються діти з особливими потребами.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ