ШКОЛЯРІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ОТРИМАЛИ КОРИСНИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК ВІД «ЗА ЖИТТЯ»

ШКОЛЯРІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ОТРИМАЛИ КОРИСНИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК ВІД «ЗА ЖИТТЯ»

Напередодні новорічно-різдвяних свят представники Кременецького районного осередку партії «За життя» вручили подарунки учням та педагогам Дунаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Так, активісти партії подарували навчальному закладу сучасну шкільну дошку та гостинці учасникам олімпіад.

За словами очільниці Кременецького районного осередку «За життя» Жанни Базюк, про проблему нестачі матеріально-технічної бази активісти політичної сили дізнались від батьківського комітету та педагогів.

«Напередодні нового року до нашого районного осередку звернувся батьківський комітет та частина вчителів Дунаївської ЗОШ з проханням оновити матеріально-технічну базу. Ми відгукнулись та вирішили придбати для навчального закладу сучасну дошку. Оскільки відвідали школу перед новорічно-різдвяними святами, то подарували ще й гостинці учасникам олімпіад, побажали дітям успіхів у навчанні. Саме такі учні є взірцем для школи, на них треба рівнятись іншим», – розповіла Жанна Базюк.

Як наголосила очільниця Кременецького районного осередку «За життя», ознайомившись із станом навчальних закладів району, виникає велике бажання допомагати.

«Освітні заклади нашого краю потребують значних вкладень та оновлення навчального обладнання. Хочеться, аби наші діти навчались у нових та сучасних школах, тож ми намагаємось внести свою лепту у покращення якості освіти. Зараз першочерговою проблемою є тепло, адже багато навчальних закладах не опалюються належним чином. Уряд говорить про реформу освіти, але поки цих змін ми, на жаль, не відчуваємо. Роботи щодо вдосконалення освітніх закладів ще доволі багато», – додала вона.

Керівник обласного осередку партії «За життя» Олександр Кравчук каже, що відгукуватись на проблеми навчальних закладів області надзвичайно важливо.

«Освіта є вагомим чинником становлення сильної та розвиненої країни, а тому допомагати учням – наш обов’язок. На жаль, не всі школи нашої області належно забезпечені необхідним навчальним обладнанням. Дошка та солодощі для Дунаївської школи – наш невеликий подарунок напередодні свят. Надалі ми намагатимемось ще частіше сприяти розвитку освітніх закладів і сподіваємось, що інші також братимуть з нас приклад», – зауважив Олександр Кравчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ