ШАНУЮЧИ ПОДВИГИ ГЕРОЇВ: АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ ВЕТЕРАНА

ШАНУЮЧИ ПОДВИГИ ГЕРОЇВ: АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ ВЕТЕРАНА

Цими днями полтавська громада відзначала День міста. Із 75-ю річницею визволення Полтави від нацистських окупантів активісти партії «За життя» привітали ветерана війни Євгена Шрамка.

Чоловік пішов на фронт, коли йому було лише 18 років. Герой розповів, що уже тоді розумів, що стати на захист своїх рідних, свого народу та своєї землі – його обов’язок. Зі сльозами на очах ветеран згадує ті страшні роки та говорить: подібне не має повторитися ніколи.

Нещодавно Євген Шрамко відзначив свій 95-річний ювілей. Тож, принагідно активісти Полтавського осередку «За життя» привітали його і з днем народження та побажали міцного здоров’я та довголіття.

«Євген Юхимович – непересічна особистість, носій історії того часу та справжній приклад для наслідування. Нині серед нас залишилося так мало тих, хто бачив на власні очі ті страшні події, хто наближав перемогу, відбудував наше місто з руїн і дав нам можливість жити під мирним небом, - зазначають активісти. – Сьогодні дуже важливо передавати пам'ять про подвиг героїв з покоління в покоління. Важливо спілкуватися з очевидцями тих подій, і не лише для того, аби більше дізнатися про війну. А для того, щоб сказати їм спасибі за перемогу, за їхню мужність, силу, відданість, якими неможливо не захоплюватися».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ