СЕРЕД ОДЕСИТІВ СТРІМКО ЗРОСТАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ «ЗА ЖИТТЯ»

СЕРЕД ОДЕСИТІВ СТРІМКО ЗРОСТАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ «ЗА ЖИТТЯ»

Сьогодні в приймальні Одеської міської організації політичної партії «За життя» традиційно пройшло урочисте вручення партійних квитків і зустріч нових партійців з активістами. В ході заходу всім новим членам партії розповіли про ключові мотиви діяльності організації, основні цілі та завдання партії.

За заявою присутніх, відкритість і прозорість партії «За життя» привертає увагу одеситів до цієї політичної сили.

«Нас всіх об'єднує прагнення до кращого майбутнього і довгоочікуваного миру в Україні. Тут я можу безпосередньо поговорити з представниками «За життя», обговорити всі хвилюючі питання. Ваша приймальня завжди відкрита і готова вислухати кожного. Це круто!» - підкреслив новий партієць.

«Велика кількість одеситів висловила бажання приєднатися до нас за останній час, і всі вони налаштовані на реальні зміни в країні і улюбленій Одесі. Ми намагаємося приділити якомога більше уваги новим партійцям, і готові вислухати будь-які пропозиції з їх боку. Тільки спільними зусиллями і командною роботою ми зможемо виправити ситуацію. У наших планах тільки рух вперед - до перемоги! Запрошую всіх приєднуватися!» - заявив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ