РАБІНОВИЧ: «ЗА ЖИТТЯ» НЕ ДАСТЬ ВОРОГАМ УКРАЇНИ - МВФ І ЦІЙ ВЛАДІ - ДОБИТИ НАРОД ПІДВИЩЕННЯМ ТАРИФІВ!

РАБІНОВИЧ: «ЗА ЖИТТЯ» НЕ ДАСТЬ ВОРОГАМ УКРАЇНИ - МВФ І ЦІЙ ВЛАДІ - ДОБИТИ НАРОД ПІДВИЩЕННЯМ ТАРИФІВ!

«Місія МВФ приїхала в Україну з однією метою - добивати нашу країну. Я думаю, що кожен українець вже відчув на собі, як діють поради Фонду, відчув, як чинна влада, виконуючи ці поради, вбиває країну», - таку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в прямому ефірі телеканалу NewsOne мітинг під стінами НБУ, на який в четвер зібралися тисячі прихильників очолюваної ним політичної сили.

«У місії МВФ три «простих» «добрих» для нашої країни питань: перше - це підняти тарифи на газ на 60 відсотків, тобто так, щоб ми вже взагалі не могли їх оплачувати і вже остаточно продали себе в рабство; друге - це остаточна вирубка лісу, щоб ми вже нарешті дозволили їм дорубати українські Карпати (напевно, щоб нам легше дихалося); третє - нагадати нам, що вже скоро потрібно повертати борги, в які вони нас увігнали під диявольські відсотки», - заявив політик.

«Якщо це називається нормальної економічною політикою, тоді я вже не знаю, що називається грабунком. Якщо це називається нормальними порадами, тоді я вже не знаю, що таке вороги. Тому ми сьогодні стоїмо тут перед ворогами України - Міжнародним валютним фондом. Він нічим нам не допомагає - він разом з урядом завів нас у глухий кут і тепер хоче, щоб всі його борги повертали не тільки наші діти, але й онуки», - обурився Вадим Рабінович.

«Але ми більше не маємо наміру терпіти ці знущання. Ми всі прийшли сюди, щоб МВФ нарешті почув і зрозумів: ми єдині, хто говорить чесно і правдиво - ми не будемо віддавати те, що було награбоване вами і українською владою! А якщо тарифи будуть підняті на 60 відсотків, в такому випадку пропоную мільйонам українців вийти на вулицю і зупинити цю вакханалію!» - закликав лідер партії «За життя».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ