РАБІНОВИЧ: «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА СУДУ НІЦЦИ ЗААРЕШТУВАТИ ВІЛЛУ ЛЬОВОЧКІНА

РАБІНОВИЧ: «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА СУДУ НІЦЦИ ЗААРЕШТУВАТИ ВІЛЛУ ЛЬОВОЧКІНА

Як і було анонсовано, в понеділок, 12 лютого, народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, дав велику прес-конференцію, під час якої презентував громадськості «не просто вибухові, а атомні» дані про корупційні схеми у владі .

За його твердженням і за наявними документами, які були роздані в залі представникам ЗМІ, рішенням французького суду у Франції заарештована скандально відома вілла «бенефіціара української корупції», все ще народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Сергія Льовочкіна. Нагадаємо, його персоною французькі правоохоронці зацікавилися після публікації в ЗМІ резонансних фактів про те, якими засобами пан Льовочкін «заробив» собі на це нескромне житло, і справа була переведена в окреме провадження.

«Багато років нашу країну грабують за одним принципом ... Але сьогодні день, який змінить історію країни. З сьогоднішнього дня всі, хто обкрадає країну, думає, що в Європі і Америці їх не дістануть, більше так думати не будуть. Сьогодні я вас інформую про те, що на вимогу народного депутата України Вадима Рабіновича французький суд (рішенням суду міста Ніцца) заарештував маєток сімейства Льовочкіних, який знаходиться в Сен-Жан-Кап-Ферра у Франції. Перший «будиночок» коштує близько 40 млн євро, другий - близько 10. Задумайтесь, одне сімейство вклало майже 2 мільярди в свою нерухомість!» - обурився Вадим Рабінович, висловивши жаль, що французький, а не український суд, «зрозумів», що у сім'ї, яка ніколи в житті не працювала в бізнесі, а тільки главою адміністрації, не може бути один будинок в 2 млрд.

Вадим Рабінович звернув особливу увагу на той факт, що «сімейство Льовочкіних» ніколи не працювало в бізнесі, але змогло купити таку дорогу нерухомість у Франції. «Якщо такі, як Льовочкін, ніколи не працювали в бізнесі, - вони не мають право хизуватися таким майном ...» - наполягає депутат.

 

Політик також нагадав, що Президент України вже пообіцяв співпрацювати зі спецслужбами інших держав для повернення награбованого майна в Україні. «І перший крок вже є! Нічого не треба робити - вже є рішення щодо Льовочкіна. Тепер потрібно взяти і забрати ... Ці гроші потрібно повернути в бюджет країни», - закликав Вадим Рабінович.

Політик уточнив, що він вимагає повернути ці мільярди в бюджет України. «Я вимагаю від прем'єр-міністра, щоб ці гроші пішли на індексацію пенсій і зарплат. Я вимагаю, щоб вони пішли не в кишені чиновників, а на потреби народу та країни», - заявив Вадим Рабінович.

Він також звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка: «Шановний генпрокурор, візьміть це на контроль, щоб «вишки Бойка» не перетворилися в «вишки Януковича». Інакше ми так спишемо все на марсіан».

«З сьогоднішнього дня будь-який злодій повинен зрозуміти: якщо вони вкрали і навіть втекли - ми все одно їх знайдемо», - пообіцяв політик. Він також повідомив, що має намір виїхати до Франції та Італії для продовження робіт по поверненню вкрадених грошей Україні. «Ми вже почали працювати з іншими п'ятьма країнами щодо повернення такого ж награбованого майна України. І ви не уявляєте, яка там сума вимальовується! Ми вже в цьому році повернемо в казну 200 млрд євро», - пообіцяв Вадим Рабінович.

«За життя» більше не допустить, щоб злодії жили в хоромах, а українці - в хліві!

Цю резонансну подію Вадим Рабінович прокоментував й окремо телеканалам. Так, в ексклюзивному коментарі телеканалу «Прямий» народний депутат заявив, що «26 років країну розкрадають, і 26 років ми не можемо знайти, де і коли - починаючи від грошей Лазаренка і закінчуючи всім іншим. І я думаю, що якраз сьогодні цій практиці прийшов кінець».

Політик ще раз звернувся до правоохоронних органів з проханням «прокинутися», довести, що не дарма з'їдаються народні гроші. «Починайте розслідування! Ми свою роботу зробили, і наша команда вам допоможе. Будь ласка, давайте разом йти вперед, інакше ми підемо самі (в боротьбі з корупцією)», - закликав Вадим Рабінович.

«Коли лікарі не можуть лікувати - лікує той, хто може. Тому ми почали боротьбу з корупціонерами, і робити це потрібно не тільки нам, а всім. Сьогодні політик - це той, хто не дає красти в Україні, той, хто не робить це сам і не дозволяє іншим. І зараз я сподіваюся, що всі злодії побачать, як наша правоохоронна система розгорнеться проти наших злодіїв», - заявив Вадим Рабінович.

Крім того, політик пообіцяв, що після кожного рішення суду всій країні буде показувати кожного корупціонера, мотивуючи це тим, що таким чином чиновників будуть заставати зненацька. «Не дочекаються! Тепер нехай бояться! Бояться красти, бояться збігати, і я вважаю, так буде справедливо, тому що нам всім разом потрібно зрозуміти - це не їхні гроші, це народні гроші! У одного Льовочкіна знайшли одну віллу за 2 мільярди, куплену не за свої, зароблені в чесному бізнесі, а за наші з вами - бюджетні - гроші!» - підкреслив Вадим Рабінович.

«Тому, потрібно змусити чиновників не вивозити гроші з країни, треба вести повний реєстр того, що було вкрадено, і це підлягає дослідженню й розслідуванню. І я вітаю нас з тим, що з сьогоднішнього дня ми почали цю роботу!» - заявив народний депутат. При цьому він попередив: «Жоден злодій, який втік за кордон з бюджетними грошима, більше не буде відчувати себе в безпеці, і почнемо ми з Льовочкіна й інших з його компашки!».

Крім того, Вадим Рабінович повідомив, що протягом найближчого місяця тільки з озвученого ним на прес-конференції епізоду в бюджет України можуть повернутися близько 2 млрд грн. «У нас таких напрацювань близько ста. Ось і уявіть собі обсяги того, що ми можемо повернути. І ніякий МВФ нам не потрібний!» - впевнений політик.

«Ми пропонуємо простий справедливий шлях, і на цьому шляху партії «За життя», яка виступає за справедливість, допомагають і інші люди. Тому ми закликаємо ще і правоохоронців не чекати, а почати діяти, щоб припинити практику, коли купка злодійкуватих чиновників живе в хоромах, а весь український народ - в хліві. Такого не повинно бути і не буде!», - запевнив Вадим Рабінович.

На завершення Вадим Рабінович пояснив, чому ж цією резонансною справою займається політик, а не правоохоронні органи. «Коли лікарі не можуть лікувати - лікує той, хто може. Тому ми почали боротьбу з корупціонерами, і робити це потрібно не тільки нам, а всім. Сьогодні політик - це той, хто не дає красти в Україні, той, хто не робить це сам і не дозволяє іншим. І зараз я сподіваюся, що все злодії побачать, як наша правоохоронна система розгорнеться проти наших злодіїв», - резюмував народний депутат.

Рабінович: Треба йти на вибори і закінчувати корупційну вакханалію!

Більш детально про те, як стало можливим те, що французький суд наклав арешт на майно Сергія Льовочкіна у Франції, Вадим Рабінович також розповів в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу NewsOne: «Я звернувся до французького суду як народний депутат, і розповів їм про те, хто такий Сергій Льовочкін - де і як він працював, передав документи про те, що сталося. І французький суддя прийняв рішення, про яке я сьогодні оголосив на прес-конференції, а саме - накласти арешт на майно народного депутата Сергія Льовочкіна у Франції».

«Я дуже вдячний державі Франція, в якій існує демократична система, яка утворилсь ще з часів взяття Бастилії. Там дійсно побачили, що не може бути такого, щоб людина, жодного дня не працювала в бізнесі, купувала собі вілли вартістю в мільярди грошей», - розповів політик.

Він упевнений в тому, що «це чудовий сигнал всім нашим корупціонерам, і дуже хороший прецедент для юстиції Європи. І ми тепер повинні в кожній країні створити реєстр таких ось «паразитів», і повернути Україні гроші - це буде справедливо і правильно».

Вадим Рабінович також заявив, що очолювана ним партія «За життя» буде боротися з тим, що окремі чиновники купують і живуть у віллах за кордоном, обкрадаючи при цьому Україну, а український народ виживає в злиднях. «І ось це буде справедливо, це буде правильно і чесно. А час, коли кожен раз з цими злодіями домовляються, тиснуть їм руку - закінчився! Треба йти на вибори, перемагати, закінчувати цю вакханалію і будувати сильну Україну!» - закликав політик.

Разом з тим Вадим Рабінович не виключає, що в Україні «може все статися - загубляться документи, факти, і справа розвалитися». У зв'язку з цим він звернувся до правоохоронних органів із закликом показати, що працюють вони не дарма. «Ми створили всі умови для того, щоб вкрадені гроші повернулися в Україну. І тепер, згідно з французьким законодавством, є три місяці на те, щоб Україна долучилася до процесу і продемонструвала, що вона зацікавлена ​​в доведенні справи до кінця», - повідомив народний депутат.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ