РАБІНОВИЧ: ВСЬОГО РІК ПРИ НОРМАЛЬНІЙ ВЛАДІ - І МИ МОЖЕМО СТАРТУВАТИ ДО СИЛЬ НОЇ І БАГАТОЇ УКРАЇНИ!

РАБІНОВИЧ: ВСЬОГО РІК ПРИ НОРМАЛЬНІЙ ВЛАДІ - І МИ МОЖЕМО СТАРТУВАТИ ДО СИЛЬ НОЇ І БАГАТОЇ УКРАЇНИ!

Двадцять вісім років тому Україна мала величезний економічний потенціал, який був втрачений через корупційну владу. Нашій країні потрібні нові сили, які здатні підняти країну з руїн, а всім нам - лише один рік нормальної, прагматичної, позбавленої політичних амбіцій влади, яка виконує лише завдання відродження економіки після тупиць з нинішнього уряду, - і ми через рік можемо по-серйозному стартувати на шляху до сильної, багатої, незалежної і нейтральної Україні, «Швейцарії Східної Європи».

Таку заяву зробив народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «П'ять питань Вадиму Рабіновичу За життя» на телеканалі «NewsOne».

«Перед виборами політикам вигідно нацьковувати одних людей на інших, розділяючи їх по самих різних ознаках - мови, релігії, територіям... У нас політика так влаштована, що після зміни корупційної влади, її наступники присвячують наступні чотири роки свого правління тотальному злодійству, звинувачуючи при цьому в казнокрадстві своїх попередників і так далі. Одні і ті ж особи протягом двадцяти восьми років грабують нашу країну, їх особисті статки зростають, український народ убожіє, а вони на корупційних форумах розповідають, як вони борються за економіку», - переконаний народний депутат.

Проте, парламентарій підкреслив, що, незважаючи на протиріччя, «політики з різних таборів зобов'язані знайти спільну мову заради майбутнього своїх дітей».

«Я вважаю, що потрібно закінчувати нескінченну війну з попередниками. Я розмовляю сьогодні з різними людьми: від самих «правих», до самих «лівих», тому що ми - діти однієї великої родини... Мати не гнобить свою дитину, навіть якщо вона не права. Ми повинні знаходити спільну мову з усіма нашими громадянами. Потрібно сідати за стіл переговорів і вирішувати, - як ми будемо будувати успішну, процвітаючу Україну».

«Не можна будувати політику на ворожнечі, потрібно привести до влади прагматичні і здорові сили, які в змозі зупинити економічну тупість нинішнього уряду. Я не був в політиці ні за Кучми, ні за Ющенка, ні за Януковича. Я пішов в політику в 2014 році, коли побачив, що ці негідники роблять з моєю країною. Під час тієї виборчої кампанії я повісив лише один бігборд на бориспільській трасі, на якому було написано наступне: «Всього один рік без цих сволот - і ми побудуємо велику Україну». Це актуально і зараз! Я звертаюся до розуму людей. Люди, перед тим, як ви підете на виборчу дільницю, загляньте в свій холодильник і дайте собі відповідь на питання: чи хочу я так жити далі?.. Нам потрібен один рік, щоб повернути країну до нормального життя. Рішення вибирати війну або мир - приймати вам!», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ