ВІД НАБУ ВИМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТИ РОЗКРАДАННЯ ЛЬОВОЧКІНА І КАСЬКІВА

ВІД НАБУ ВИМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТИ РОЗКРАДАННЯ ЛЬОВОЧКІНА І КАСЬКІВА

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив на ім'я директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника депутатське звернення.

У ньому, посилаючись на інформацію журналістів «Слідства.Інфо», народний депутат вимагає від НАБУ провести ретельне розслідування фактів, пов'язаних із незаконними діями народних депутатів України Сергія Льовочкіна та Івана Фурсіна. Зокрема, за даними журналістів, саме вони стоять за офшорами, на які було переведено гроші із Держагентства з інвестицій, яке свого часу очолював Владислав Каськів.

Вадим Рабінович, посилаючись на матеріали журналістського розслідування, звертає увагу на той факт, що слідчими, які ведуть справу Каськіва, було встановлено шлях зникнення з України 95 млн грн. Однак у процесі слідства частина документів було втрачено.

У зв'язку з цим народний депутат України Вадим Рабінович просить голову НАБУ Артема Ситника внести відомості про вчинені кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, продовжити досудове розслідування із залученням перерахованих у депутатському зверненні матеріалів, а також звернутися до колег у закордонних правоохоронних інститутах з метою відновити втрачені документи, та на їх підставі розслідувати махінації, пов'язані з Льовочкіним, Фурсіним та Каськівим.

Вадим Рабінович просить Артема Ситника поінформувати його про результати розгляду депутатського звернення, ухвалені рішення та вжиті заходи у цій справі.

Публікуєм текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ