РАБІНОВИЧ: РОСІЯ МОЖЕ ГОВОРИТИ ПРО МИР В УКРАЇНІ ТІЛЬКИ З МЕДВЕДЧУКОМ

РАБІНОВИЧ: РОСІЯ МОЖЕ ГОВОРИТИ ПРО МИР В УКРАЇНІ ТІЛЬКИ З МЕДВЕДЧУКОМ

Росія може говорити про мир в Україні тільки з Віктором Медведчуком.

Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер «Опозиційної платформи - За життя» Вадим Рабінович.

За його словами, для встановлення миру в Україні і старту економічного розвитку країни, до влади повинна прийти здатна команда на чолі з представниками нинішньої об'єднаної опозиції.

«І Юрій Бойко, і Вадим Рабінович - неідеальні президенти для нашої країни. Але сьогодні потрібні люди, які інакше, ніж влада, бачать механізми економічні. Які інакше дивляться на розвиток світу», - заявив лідер «За життя».

Рабінович нагадав, що наступний президент країни в першу чергу повинен зупинити війну. Без цього, на думку Рабіновича, не можна зупинити колапс в економіці, не кажучи вже про розвиток країни.

«Хто це може сьогодні зробити? Це може зробити член нашої команди - людина, яка в нашій партії відповідає за даний напрямок: Віктор Медведчук», - зазначив парламентарій.

Ця людина, продовжив Рабінович, готова працювати на встановлення миру в Україні. Тільки потрібно для цього дати йому необхідні повноваження.

«Дайте йому спробувати. Дайте йому повноваження. Якщо ви боїтеся, що він занадто проросійський, то для цього у нас є цілий ряд політиків, які явно не проросійські. Ми ними посилимо його, але дайте спробувати. Дайте запропонувати суспільству вирішення питання. Найголовніше, що з ним може і хоче розмовляти Росія», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ