РАБІНОВИЧ: ПРОВЕЛИ САЛЮТ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ГОНТАРЕВОЇ - ПРОВЕДЕМО ТАКИЙ САЛЮТ І ПО СУПРУН!

РАБІНОВИЧ: ПРОВЕЛИ САЛЮТ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ГОНТАРЕВОЇ - ПРОВЕДЕМО ТАКИЙ САЛЮТ І ПО СУПРУН!

Під будівлею Міністерства охорони здоров'я почалася організована політичною партією «За життя» безстрокова акція за відставку в. о. голови МОЗ Уляни Супрун і скасування її медреформи.

Про це повідомили в прямому ефірі телеканалу NewsOne, який веде трансляцію з місця подій.

За оцінками журналіста телеканалу, на акцію зібралося понад 4 тис. осіб. Серед них присутні нардепи, які входять в партію «За життя» - Євген Мураєв (глава політради «За життя») і Нестор Шуфрич. Учасники акції скандують «Супрун геть!», «Чемодан - Бориспіль - Америка!», «Супрун йди!» І тощо.

Зокрема, мітингувальники вимагають відставки в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, скасування медичної реформи, яку нещодавно затвердив парламент, або хоча б тимчасової зупинки дій декількох її найбільш спірних положень.

«Ми вимагаємо негайної зупинки та скасування цієї убивчої реформи, не може бути так, щоб на лікування громадянина держава виділяла менше 300 гривень на рік - люди хворіють не раз і не два на рік, в аптеках ліки коштують у кілька разів більше! .. Супрун губить наш народ - і її треба негайно відправляти у відставку!», - підкреслив у своєму виступі народний депутат і член партії «За життя» Нестор Шуфрич.

«Супрун хоче знищити український народ, вона робить медицину недоступною для простих людей ... Вона поїде, як поїхали Яресько, Абромавічус і інші «туристи» - і ми їх, напевно, забудемо, - але те, що вона наробила в Україні ще довгі роки буде приводити в жах людей. Треба прибирати Супрун якомога швидше, псевдореформу скасовувати», - переконаний народний депутат і глава політради «За життя» Євген Мураєв.

Народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович також прокоментував початок акції під Міністерством охорони здоров'я. За його словами, після відходу Супрун і скасування її «убивчої псевдореформи», його політсила займеться іншими некомпетентними чиновниками, які ставлять експерименти над українським народом, аж до повного визволення України від непрофесіоналів при владі.

«З України сьогодні роблять полігон випробувань - випробувань над нашим народом. Але ми цього не дозволимо! Україна повинна стати великою країною, а не країною, де збирається всякий непотріб з усього світу і проводить над українцями свої експерименти. Тому, як я і обіцяв, після свят партія «За життя» розпочала безстрокову акцію, яка закінчиться тільки тоді, коли Супрун піде ... Ми, партія «За життя», приберемо її з МОЗ! І після цього ми влаштуємо салют - вже другий - перший був після відходу Гонтаревої (екс-глави Національного банку України Валерія Гонтаревої, - ред.). А потім третій, четвертий ... і так до повної перемоги! », - пообіцяв лідер партії «За життя».

Нагадаємо, раніше партія «За життя» за допомогою багатотисячних акцій протесту протягом року домоглася відставки Валерії Гонтаревої з поста голови правління Національного банку.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ