РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ ПРЕЗИДЕНТА ПЕРЕВІРИТИ ЗАКОННІСТЬ НАДАННЯ ГРОМАДЯНСТВА СААКАШВІЛІ

РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ ПРЕЗИДЕНТА ПЕРЕВІРИТИ ЗАКОННІСТЬ НАДАННЯ ГРОМАДЯНСТВА СААКАШВІЛІ

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив на ім'я Президента України депутатське звернення.

У ньому парламентар повідомляє про те, що Міхеїл Саакашвілі отримав громадянство України з порушенням норм законодавства. «Як мені відомо, Саакашвілі Міхеїл, будучи громадянином Грузії, не підпадав під жодну з умов отримання громадянства, визначених статтею 9 Закону України «Про громадянство України», – йдеться у депутатському зверненні.

Вадим Рабінович вважає, що Комісія при Президенті України з питань громадянства провела неналежне вивчення заяви про прийняття у громадянство України Міхеїла Саакашвілі, передчасно і всупереч законам України внесла пропозицію главі держави про надання громадянства Саакашвілі.

На підставі викладеної у депутатському зверненні інформації, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», Вадим Рабінович просить Президента України взяти вирішення цього питання під особистий контроль; доручити Комісії при Президенті України ретельно перевірити викладені у депутатському зверненні факти; вжити у найкоротші терміни заходи щодо забезпечення швидкого, повного та неупередженого виконання Закону України «Про громадянство України» в частині припинення громадянства України М. Саакашвілі як такого, яке було отримано шляхом обману внаслідок надання завідомо неправдивих відомостей, приховування будь-якого значного факту; проінформувати про результати розгляду депутатського звернення, вжиті заходи та ухвалені рішення.

Текст депутатського звернення публікуємо без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ