РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ НАБУ ТА НАЗК ПЕРЕВІРИТИ, У КОГО Є ЗАКОРДОННІ ВІЛЛИ – У НЬОГО ЧИ У ЛЬОВОЧКІНА

РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ НАБУ ТА НАЗК ПЕРЕВІРИТИ, У КОГО Є ЗАКОРДОННІ ВІЛЛИ – У НЬОГО ЧИ У ЛЬОВОЧКІНА

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, будучи послідовним прихильником відкритості у політиці, як і обіцяв, направив депутатські звернення до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

У них він просить керівників відомств перевірити наявність у нього будь-якої нерухомості на острові Сент Барт, взагалі в Європі або навіть в усьому світі, про що котрий день поспіль пишуть ЗМІ, наносячи тим самим шкоду репутації, честі та гідності політика.

У своєму зверненні Вадим Рабінович звертає увагу НАБУ і НАЗК, що, за наявною у нього інформацією, на поширення у ЗМІ подібного роду матеріалів, які знищують його репутацію як українського політика і лідера однієї з політичних сил, було витрачено 200 тисяч доларів США (понад 320 інтернет-сайтів розмістили цю інформацію, навіть не намагаючись перевірити її достовірність).

«Я офіційно заявляю, що поширенням компрометуючої інформації займалася безпосередньо прес-служба народного депутата України Сергія Володимировича Льовочкіна, адже напередодні, за кілька тижнів до цього, я звернувся до правоохоронних органів із проханням перевірити наявність на одному з найпрестижніших островів Франції у найдорожчому районі квартири (будинку, замку) народного депутата України Сергія Володимировича Льовочкіна. Відправив правоохоронним органам також і матеріали розслідувань журналіста Сергія Лещенка», – йдеться у депутатському зверненні.

Крім того, Вадим Рабінович просить НАБУ і НАЗК провести розслідування, яке допомогло б з'ясувати, чи у законний спосіб колишній керівник Адміністрації Президента Віктора Януковича, а нині народний депутат України Сергій Льовочкін придбав собі віллу на Лазурному березі Франції у місті Сен-Жан-Кап- Ферра (бухта Середземного моря) вартістю близько 40 мільйонів євро. Зокрема, політик просить ретельно вивчити викладені в його депутатському зверненні факти, і якщо вони підтвердяться, внести відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати досудове розслідування, за результатами якого притягнути винних до передбаченої законодавством відповідальності.

Текст депутатського звернення Вадима Рабіновича публікуємо без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ