РАБІНОВИЧ: ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ ГОНТАРЕВОЇ ГОЛОВНА МЕТА ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» - ВІДСТОРОНЕННЯ СУПРУН!

РАБІНОВИЧ: ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ ГОНТАРЕВОЇ ГОЛОВНА МЕТА ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» - ВІДСТОРОНЕННЯ СУПРУН!

Після зняття з посади глави Нацбанку Валерія Гонтаревої головним завданням політичної партії «За життя» на 2018 рік є відсторонення від займаної посади в.о. голови МОЗ Уляни Супрун.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

«Наша партія «За життя» буде домагатися звільнення недоученого фельдшера з США, найбільшого «українського горя» - в.о. голови МОЗ Супрун, дії якої просто-напросто вбивають вітчизняну медицину й спрямовані проти народу України ... Здійснювана владою так звана «медична реформа» не відповідає головним цілям перетворень цієї сфери: вона не продовжує людям життя, не регулює ціни на ліки й не робить лікування людей доступнішим ... Отже, реформа є провальною, значить, треба Супрун звільняти», - переконаний парламентарій.

Як приклад, лідер партії «За життя» навів ситуацію із захворюваністю на кір.

«У 2017 році показники захворюваності на кір збільшилися в 46 разів (!) в порівнянні з попереднім роком, тільки за місяць нового року майже стільки ж захворіло, скільки в минулому році, діти вмирають, але Міністерство охорони здоров'я не вжило належних заходів. Вакцини терміново почали купувати тільки зараз, коли вже розпал ... В результаті Супрун заявила, що ця епідемія, виявляється, прийшла в Україну з Румунії ... Це абсурд, невже цього не бачить ніхто!», - підкреслив народний депутат.

«Партія «За життя» внесла значну лепту в те, що Гонтареву таки відправлять у відставку, - ми проводили мітинги біля Нацбанку, вимагали відповідальність за руйнування національної валюти ... І ми добилися свого, хоча будемо домагатися її кримінальної відповідальності ... Тепер я оголошую 2018 - «роком відсторонення Супрун». Я вже подав до суду на прем'єр-міністра за її незаконне перебування на посаді в.о. міністра, тому що вона займає цю посаду більше чотирьох місяців. Тепер ми маємо намір публічними методами та акціями протесту домогтися відставки Супрун. Ми прийдемо під МОЗ, будемо вимагати того, про що знає весь народ України ... І ми це обов'язково зробимо - ми не дамо Супрун добити наших людей!» - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ