РАБІНОВИЧ: НЕОБХІДНО БУДУВАТИ КРАЇНУ, А НЕ ПЕРЕЙМЕНОВУВАТИ ВУЛИЦІ!

РАБІНОВИЧ: НЕОБХІДНО БУДУВАТИ КРАЇНУ, А НЕ ПЕРЕЙМЕНОВУВАТИ ВУЛИЦІ!

Політики, які прийшли в Україні до влади після Революції Гідності 2013-14 років, за минулі три роки так і не спромоглися скласти хоч який-небудь чіткий план розвитку держави.

Про це в ефірі на телеканалі NewsOne заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович

На його думку, це чергове підтвердження некомпетентності чиновників або їх небажання виконувати свої прямі зобов'язання перед народом.

«Партія «За життя» вважала, вважає і вважатиме, що нам потрібна нова Конституція. Не можна в 21-му столітті жити за правилами 20-го, 19-го або 18-го. Нам потрібна нова Конституція, яка дасть можливість визначитися: куди ми йдемо, навіщо йдемо і що ми будуємо. Тому що ми без кінця надриваємося, радісно кричимо про перемогу. Перемогу над чим? Коли ти знаєш, куди йдеш - тобі зрозуміло, виграв ти чи програв», - зазначив політик.

Лідер партії «За життя» нагадав, що його план - нейтральна, економічно незалежна і сильна Україна.

«Наша політична сила пропонує будувати нейтральну, незалежну країну - «Швейцарію Східної Європи». І так само будувати свою фінансову систему. Ми пропонуємо парламентську республіку, бо це відповідає інтересам нашої країни, нашої історичної спадщини і багато чому іншому. Наприклад, якщо Росія - це імперська країна, то Україна ніколи імперською не була», - пояснив Рабінович.

Причому, основні питання розвитку держави політик пропонує вирішити цивілізованим демократичним способом - за допомогою проведення всенародного референдуму.

«Ми можемо лаятися без кінця, якщо тільки не зробимо одну річ: нам потрібні нові вибори та референдум з основних питань розвитку нашої держави. Народ повинен сам визначити (у нас все-таки ще є таке право, вони його ще не забрали) куди йде країна», - підкреслив депутат.

Він закликав українців «перестати скаржитися і плакати», оскільки найголовніше зараз - об'єднатися, спільно будувати країну, розвивати економіку і банківську систему.

«Найголовніше - щоб ми вже в цьому році визначилися, що ми хочемо будувати, і більше не відволікалися ні на що інше, а просто будували. Ми пропонуємо такий план розвитку України. У вас є інший? Пропонуйте свій. Але не можна нічого будувати взагалі без плану, без Конституції, без законів. Так не можна», - переконаний політик

На закінчення лідер партії «За життя» підкреслив, що, якщо економіка буде й далі простоювати і розвалюватися, як останні кілька років, відновити її з часом буде все складніше.

«Нова влада, яка сидить вже більше трьох років, впивається тільки одним: перейменовує, переробляє, пере -... Ну добре, перейменували. Що ви далі хочете робити? Вже «нацарювалісь» до того, що гірше придумати не можна. Я хочу вам сказати якось м'якше, щоб нікого не образити: може, ми все-таки почнемо будувати? Перейменовувати потім будете. Якщо у вас, звичайно, вийде. Я боюся, що ви і цього не вмієте робити », - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ