РАБІНОВИЧ: МИ ПЕРЕМОЖЕМО НА ВИБОРАХ, І ЖОДНІ ПІДРОБЛЕНІ ЛИСТИ ЦЬОМУ НЕ ЗАВАДЯТЬ

РАБІНОВИЧ: МИ ПЕРЕМОЖЕМО НА ВИБОРАХ, І ЖОДНІ ПІДРОБЛЕНІ ЛИСТИ ЦЬОМУ НЕ ЗАВАДЯТЬ

У противників «Опозиційної платформи – За життя» закінчилися всі логічні і чесні аргументи, тому вони вирішили відсилати від мого імені листи із закликом не підтримувати кандидатуру Юрія Бойка на майбутніх виборах президента.

Таку заяву зробив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«У ряді областей України розіслали безліч листів за моїм підписом із закликом не голосувати за кандидата в Президенти Юрія Бойка. Більшого абсурду я в своєму житті не бачив. І тут є дві складові, одна з них - юридична. Справа в тому, що підпис, який стоїть в цих листах, не мій  це підробка. Тому я буду звертатися до правоохоронних органів з вимогою розслідувати, хто розсилає листи, хто джерело інформації. Думаю, що простежити тисячі листів, відправлених з однієї точки в Маріуполь, Дніпропетровськ і область з моїм підробленим підписом, буде не складно», – впевнений парламентарій.

Незважаючи на те, що в штабі політсили цей факт викликає обурення, сам політик, за його ж визнанням, сміється.

«Насправді все чудово складається: у наших суперників, якщо хочете, противників, просто закінчилися аргументи. Вони, нарешті, зрозуміли, що перемогти нашу політичну силу, нашого кандидата, можна тільки ось такими листами. Я вважаю, що цим фактом підтверджується наша велика сила,  і це друга складова. А якщо хтось думає, що наші виборці дурні, то вони помиляються», – заявив глава партії «Опозиційна платформа – За життя».

Звернувся Вадим Рабінович і безпосередньо до виборців.

«Дорогі друзі! Звичайно ж, я не підписував такого листа. Я і партія «Опозиційна платформа  За життя» підтримали кандидатуру Юрія Бойка на президентських виборах. Відмовлятися від цього рішення у нас підстав немає! Навпаки, я вважаю - зараз, коли країна прокинулася, у нас є всі шанси на те, що президентом стане саме наш кандидат. Ми всі сподіваємося, що він переможе і змінить курс цієї влади. Це перше. Друге - дайте самі оцінку всьому тому бруду, який ми бачимо сьогодні. Ми все більше занурюємося в якусь взаємну ненависть. Плювали ми на ці безглузді листи  не вірте ви в них. Ми переможемо!» – резюмував він.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ