РАБІНОВИЧ ГОТУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ: «ГОНТАРЄВУ ТА РОЖКОВУ - ГЕТЬ!»

РАБІНОВИЧ ГОТУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ: «ГОНТАРЄВУ ТА РОЖКОВУ - ГЕТЬ!»

«Якщо намагатися виводити нашу економіку на ринкові рейки, приймати нормальні закони, ми все одно впираємося в нашу всеукраїнську фінансову систему, якою керують Гонтарєва та її поплічниця Рожкова. На них відкриті з десяток кримінальних справ, але вони чомусь недоторканні в нашій країні. Позитивні зміни в економіці країни повинні початися з Нацбанку, куди повинні прийти нормальні люди, а не шахраї, які знекровили нашу систему, вкрали мільярди та сидять спокійно за кордоном, та ще й називають себе реформаторами!»

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі «112-Україна».

Як повідомив політик, «в НАБУ навіть вже є всі необхідні «плівки» (записи розмов), на яких вся країна чує, як Рожкова вимагає у російських банків: "мені два мільйончика!» або «мені потрібно п'ять мільйончиків!», а потім вимовляє це знамените «вау!», коли їй на рахунок падають гроші ... це ж народні грошики, це бізнес на крові і нещастях! .. і це чомусь у нас не вважається злочином!»

"У самий найближчий час на партійних зборах ми будемо вирішувати питання про підготовку партії «За життя» до безстрокової акції біля Нацбанку та біля будівлі уряду, яка не закінчиться до тих пір, поки  «відпочиваючому» голові правління НБУ не знайдуть гідну заміну, а Гонтарєва та Рожкова не підуть у в'язницю за обвалення національної валюти. Все має бути за законом - необхідна кримінальна справа та розслідування», - підкреслив народний депутат.

«Сьогодні ніяких кроків у вирішенні питання про роботу Нацбанку немає. Наша акція «Гонтарєву та Рожкову - геть!», підкреслюю, буде безстроковою, і ми будемо стояти, доки не доб'ємося рішення по Гонтарєвій. Закликаю всі наші обласні організації приєднатися до акції в Києві. Ми будемо стояти за наші права. Ми не будемо робити революцію, але будемо тиснути на них, поки вони не зрозуміють, що народ їх ненавидить, що за злочини треба відповідати по закону, тим більше, за злочини в такий важкий для країни час! Без цього кроку всі розмови про боротьбу з корупцією - порожні слова!», - резюмував лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ