РАБІНОВИЧ: ДОСИТЬ ТЕРПІТИ ЗНУЩАННЯ ВЛАДИ - ТРЕБА ЙТИ НА ВИБОРИ І ГОЛОСУВАТИ «ЗА ЖИТТЯ»!

РАБІНОВИЧ: ДОСИТЬ ТЕРПІТИ ЗНУЩАННЯ ВЛАДИ - ТРЕБА ЙТИ НА ВИБОРИ І ГОЛОСУВАТИ «ЗА ЖИТТЯ»!

Показники проекту Державного бюджету України на 2018 рік свідчать про те, що інфляція в наступному році поб'є всі рекорди, і незначне підвищення соціальних стандартів не зможе її компенсувати.

Про це написав народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«У 2018 році інфляція в Україні поб'є всі рекорди. Я не знаю, як можна назвати бюджет на 2018 рік бюджетом розвитку. Адже всі його показники свідчать про те, що ніякого розвитку немає, і не передбачається - планується лише знищення народу», - написав парламентарій.

За словами Рабіновича, девальвація гривні відбувається штучно з подачі керівництва країни та Національного банку України.

«Крім нереальної інфляції на рівні 7%, до бюджету на 2018 рік знову заклали штучну девальвацію гривні - до 30,1 за долар. Об'єктивно ніяких фінансових причин для девальвації гривні немає, уряд разом з керівництвом Нацбанку навмисно провокують девальваційні процеси в Україні, тому що їм це вигідно! Дуже просто вирішити проблему наповнення бюджету шляхом сильного інфляційного ефекту. Дійсно, таке рішення уряду прийняти не складно, складно тепер буде простим українцям після нього вижити», - зазначив лідер партії «За життя».

На його думку, через інфляцію українці не відчують якісних змін в житті після незначного підвищення урядом соцстандартів.

«Так, вони прописали в бюджеті-2018 підвищення мінімальної пенсії на 124 гривні (до 1497), прожиткового мінімуму - на 153 гривні (до 1853). Але вже зараз зрозуміло, що сміховинне підвищення соцстандартів ніяк не покриє реальний рівень інфляції. Зростання цін просто «зжере» усі виплати й пенсії. Зате зарплати депутатів підвищаться вдвічі, а витрати на утримання апарату Верховної Ради сягнуть 1,5 млрд грн», - підкреслив політик.

Щоб уникнути такого стану речей в майбутньому він закликав українців підтримати на наступних виборах політичну партію «За життя».

«Підсумуємо: гривня буде падати, ціни - рости, буде рости і зовнішній борг, який і без того становить майже 2 трлн грн, в той же час держапарат і силові структури у нас будуть відчувати себе відмінно. І це вони називають «розвитком»! У будь-якому випадку у народу завжди є вибір. Або «розвиватися» разом з ними, або перестати, нарешті, терпіти ці знущання, піти на вибори - і проголосувати «За життя», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ