РАБІНОВИЧ: ЦЯ ВЛАДА ЗАБОРОНЯЄ ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ

РАБІНОВИЧ: ЦЯ ВЛАДА ЗАБОРОНЯЄ ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ

«Ця влада діє правильно - чесно і послідовно, і даремно її лають. Вона говорить про те, що у нас в країні людина не має права висловлювати свою думку, яка відрізняється від того, яке є у влади. Вона за це переслідує людей, не приховуючи цього».

Так народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne прокоментував рішення Шевченківського суду призначити лінгвістичну експертизу висловлювань Віктора Медведчука.

Політик звернув увагу на той факт, що разом з рішенням суду з'явилася інформація про рішення Конституційного суду України визнати незаконною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає незаконне збагачення. «Тобто, людина, яка жодного дня не працювала у бізнесі, може спокійно декларувати десять, двадцять, тридцять мільйонів, і цей факт ні в кого ніяких питань викликати не буде. А по Медведчуку потрібна лінгвістична експертиза. Це все є за межею розумного!» - обурився Вадим Рабінович.

У той же час політик «знову заступився за владу», яка багато років намагається створити негативний імідж Медведчуку, але все виходить навпаки. Кращим доказом цього є нещодавно проведене соцопитування, учасники якого заявили, що одним з головних претендентів на пост прем'єр-міністра України називали якраз Віктора Медведчука.

«Тому цілком природно, що люди, які прекрасно бачать тупість, брехливість і нахабство цієї влади, підтримують нашу партію і самого Медведчука. Тому за нього ми не переживаємо», - заявив Вадим Рабінович.

«Але ми не будемо скаржитися, тому що ми прекрасно знаємо, з якою гідрою ми боремося. І ми не будемо опускати рук - ми повинні по-любому перемагати. Головне - не повірити в те, що ми нічого не можемо зробити. А те, що кількість наших прихильників через переслідування Медведчука тільки зростає - ми це точно знаємо», - заявив парламентарій. - Тому, Медведчук нехай потерпить, а ми за цей час посилимо ряди нашої партії новими прихильниками».

Прокоментував глава партії «Опозиційна платформа - За життя» й вічну боротьбу з корупцією в Україні. «Скільки існує незалежна Україна, стільки у нас борються з корупцією. Тому, ми до неї вже звикли. Просто зазвичай виявляється, що ті, хто бореться з корупцією, врешті-решт на ній і наживаються», - зауважив політик.

Вадим Рабінович вважає, що побороти корупцію можна і потрібно, але зовсім іншими методами. «Для цього потрібно, щоб при владі були економічні важелі управління, а у опозиції - правові. А у нас же самі сидять біля керма, самі призначають поліцейських, прокурорів, всі силові структури... Ми що, правда повіримо, що ці «чесні» особи не будуть красти?» - задався питанням Вадим Рабінович, висловивши надію, що «скоро - на виборах - все це свавілля закінчиться».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ