РАБІНОВИЧ: БЕЗДАРНА ВЛАДА ПРИРІКАЄ НАРОД НА ЗАГИБЕЛЬ ПІДВИЩЕННЯМ ЦІНИ НА ГАЗ

РАБІНОВИЧ: БЕЗДАРНА ВЛАДА ПРИРІКАЄ НАРОД НА ЗАГИБЕЛЬ ПІДВИЩЕННЯМ ЦІНИ НА ГАЗ

Чергове підвищення ціни на газ в Україні ставить українців за межу виживання і прирікає країну на катастрофу. Люди не зможуть і не будуть платити за газ за новими тарифами. Про це народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович написав на своїй сторінці в Facebook.

Він пояснив, що за рахунок підвищення ціни на газ влада планує вичавити з народу додаткові 9 млрд грн. Цю суму вони порахували і вже внесли до Державного бюджету на 2019 рік.

«Економічні недотепи у владі не розуміють, що насправді люди вже на межі. Своїми «реформами» вони довели нас до такого стану, що ми насилу платили за газ і за старими цінами. А за новими - просто ніхто не зможе і не буде платити! І ці неосвічені нездари замість додаткових 9 млрд грн отримають жирний мінус і величезну дірку в бюджеті», - прокоментував ситуацію політик.

Рабінович додав, що влада продовжує не покладаючи рук грабувати країну, в результаті чого звичайні українці опинилися за межею виживання.

«Але у людей є шанс подолати цю межу і почати нормальне життя. Ми ще можемо, об'єднавши зусилля країни, зробити Україну великою і успішною. «Опозиційна платформа - За життя» має чіткий план виведення України з кризи і підвищення рівня життя людей. Це наша економічна програма, в якій по пунктах прописані наші дії після неминучого приходу до влади. Уже за рік ми з вами зможемо відновити економічний потенціал України - і зробити справжній ривок, ставши потім локомотивом європейської економіки!» - підсумував народний депутат.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ