ПРИЛУЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄ СВОЇ РЯДИ

ПРИЛУЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄ СВОЇ РЯДИ

Прилуцька організація «За життя» продовжує поповнювати свої ряди новими членами партії. Молодий та активний керівник осередку Владислав Мартиненко гуртує навколо себе не тільки молодь, але й старше покоління, доносячи до всіх поколінь м. Прилук ідеї європейського розвитку України.

«Пряме спілкування з жителями - це один із найдієвіших способів, за допомогою якого можна донести та роз'яснити погляди нашої політичної сили», - впевнені активісти.

«Всі ми повинні розмовляти один з одним, чути кожного, словом доносити до наших співвітчизників ідеї європейського розвитку України, формування соціальної справедливості, розбудови суспільства рівних можливостей та побудови європейської держави. А це можна зробити не тільки через засоби масової інформації, але й при особистому спілкуванні, роз'яснюючи гасла та відповідаючи на питання, які виникають у простих громадян нашого міста. Як кажуть в народі: «обізнаний – значить озброєний!» І можу з упевненістю сказати, що наша з вами «зброя» - це слово!» - зазначив керівник Прилуцької партійної організації «За життя» Владислав Мартиненко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ