ПРЕДСТАВНИК «ЗА ЖИТТЯ» БУВ ОБРАНИЙ СЕКРЕТАРЕМ ЛОЗНО-ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПРЕДСТАВНИК «ЗА ЖИТТЯ» БУВ ОБРАНИЙ СЕКРЕТАРЕМ ЛОЗНО-ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

31 травня відбулася перша установча сесія Лозно-Олександрівської селищної об'єднаної територіальної громади Білокуракинського району Луганської області.

Представляти інтереси новоствореної громади будуть чотирнадцять народних обранців. Більшість місць (п'ять осіб) отримала політична партія «За життя». За її кандидатів проголосувало 35,71% виборців.

На початку засідання голова селищної територіальної виборчої комісії ознайомила присутніх з результатами виборів, які визнані комісією такими, що відбулися і повідомила, що всі депутати зареєструвалися в залі.

Далі депутати затвердили питання, які їм треба було розглянути на першій сесії, а також обрали лічильну комісію. Новообраний голова Олексій Леонов, виступаючи перед депутатами, запропонував на посаду секретаря Лозно-Олександрівської селищної об'єднаної територіальної громади депутата від партії «За життя» Альону Назарову. Депутати затвердили це рішення: 13 голосів «За» в ході таємного голосування. Призначення заступників мера і інші питання депутати затверджуватимуть на наступній сесії.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ