ПОПУЛЯРНІСТЬ «ЗА ЖИТТЯ» ЗРОСТАЄ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ МИКОЛАЄВА

ПОПУЛЯРНІСТЬ «ЗА ЖИТТЯ» ЗРОСТАЄ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ МИКОЛАЄВА

Найактивніші представники Миколаєва поповнюють ряди партії і отримують партійні квитки.

Вчора, 8 серпня, відбулося вручення членських квитків в приймальні Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя». Політика партії подобається городянам, і вони готові її підтримувати в подальшому. Люди висловлюють симпатію політичній силі і готові приймати активну громадянську позицію в майбутньому.

«Мені давно імпонує «За життя». Ця партія дійсно по-новому дивиться на управління державою. Добре, що в нашій країні ще є люди, які прагнуть змінити її на краще і не бояться відкрито говорити про безчинства сучасної влади. Думаю, що з такою сильною командою, яку будує «За життя», ми дійсно зможемо змінити наше місто і країну в майбутньому», - прокоментував свій вибір один з присутнiх.

«Приємно бачити підтримку і віддачу від жителів Миколаєва. Щотижня у нас в приймальні збираються не просто вступити в партію, а й стати частиною нашої невеликої сім'ї. Люди готові не тільки допомагати партії і брати участь в її розвитку, а й підтримувати контакти зі своїми однопартійцями», - зазначив керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Андрій Сокур.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ