ПОПУЛЯРНІСТЬ «ЗА ЖИТТЯ» ЗРОСТАЄ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ

ПОПУЛЯРНІСТЬ «ЗА ЖИТТЯ» ЗРОСТАЄ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ

Одеська міська організація політичної партії «За життя» традиційно видала квитки новим партійцям. В ході заходу керівництво і актив «За життя» обмінялися думками з приводу подальшої роботи партії. Одесити мали можливість задати будь-які питання керівництву парторганізації після урочистого вручення.

«У партії «За життя» я побачив людей, які мислять і працюють також, як і я. За свій щоденний труд на благо України я плачу божевільні податки, а держава у відповідь не може забезпечити гідне життя. Тільки об'єднавши наші сили воєдино, ми зможемо побудувати ту країну, якою пишатимуться наші діти», - висловив свою думку новий партієць «За життя».

«Довіра одеситів - це, безумовно, велика перемога для партії. На кожному такому прийомі люди поповнюють ряди тих, хто ще бачить прекрасне майбутнє для України. Приємно, що сьогодні багато хто приходить до нас з пропозиціями і варіантами вирішення проблем, що виникли в країні. Це дійсно показник того, що в «За життя» вступають ідейні та активні громадяни, з якими можна будувати місто і країну. Ми раді всім, хто готовий приєднатися до команди Вадима Рабіновича, до нашої великої родини!» - підкреслив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ