ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» РОЗПОЧАЛА РОБОТУ В НАЙБІЛЬШОМУ РАЙОНІ ДНІПРА

ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» РОЗПОЧАЛА РОБОТУ В НАЙБІЛЬШОМУ РАЙОНІ ДНІПРА

На початок вересня в сімох з восьми районах Дніпра були створені районні організації партії «За життя». Першим районом, де однодумці створили парторганізацію, став Соборний район. Потім організації утворили в Чечелівському, Шевченківському, Самарському, Індустріальному та Амур-Нижньодніпровському районах міста.

Керівник партії «За життя» в місті Дніпро Геннадій Гуфман позитивно оцінив активність партійців в питанні створення районних організацій: «Ми вражені підтримкою активних жителів міста. Видно, що комунікація городян і районних парторганізацій виходить на новий рівень. Ми разом на шляху реалізації потрібних і важливих проектів. Для цього ми і розширюємося».

П'ятого вересня районна організація партії «За життя» була створена в найбільшому районі міста - в Новокодацькому. Очолив її Олександр Багацький - професійний спортсмен, Заслужений майстер спорту з кікбоксингу, дворазовий Чемпіон світу, чотириразовий срібний призер Чемпіонату світу, дворазовий бронзовий призер Чемпіонату світу, Чемпіон Кубка світу, Бронзовий призер Кубка світу і дворазовий Чемпіон Європи. У партії «За життя» завжди цінували людей, які вміють йти до своєї мети.

Для Олександра Новокодацікій район є рідним, тут живе його сім'я, друзі і йому добре знайомі проблеми цього району.

«У наших планах - взаємодіяти з жителями, вирішувати питання і проблеми рідного району. Робити це будемо разом з міською організацією партії «За життя» та її керівником Геннадієм Гуфманом», - заявив він.

Ольга Довгаль живе в Новокодацькому районі, вона вирішила приєднатися до партії «За життя», тому що їй не байдужа доля її району, а вирішувати існуючі проблеми набагато легше з однодумцями, які об'єдналися на заклик Олександра Багацького вступити в партію «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ