ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ЗМУСИЛА ЧИНОВНИКІВ ВИЙТИ НА ЗУСТРІЧ ІЗ СУМЧАНАМИ (відео)

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ЗМУСИЛА ЧИНОВНИКІВ ВИЙТИ НА ЗУСТРІЧ ІЗ СУМЧАНАМИ (відео)

Уперше за багато років мешканцям мікрорайону вул. Добровільної міста Сум за ініціативи активістів сумської міської організації політичної партії «За життя» вдалося масово озвучити чиновникам мерії своє обурення щодо відсутності громадського транспорту в їхньому районі і численних порушень з боку перевізників.

«У цьому районі я живу 30 років, після 17:00 вечора у нас, вибачте, приїхати і виїхати нічим, у відповідь тільки грубість! – скаржаться обурені сумчани. – Але ми ж люди, що робити, якщо нам ні ввечері, ні вранці нічим доїхати в будь-який інший кінець міста?!».

Міські чиновники протягом кількох років фактично ігнорували цю проблему. Однак представники мерії все ж таки були змушені вийти на пряму розмову з людьми, щоправда, тільки зараз – після того, як голова міської організації політичної партії «За життя» Олександр Соколов не просто вказав на бездіяльність влади, а й публічно довів порушення перевізниками умов договорів.

«Людей довели до відчаю, і якщо міська влада негайно не виправить ситуацію, то вони готові перекривати залізницю, – розповів Олександр Соколов. – Дуже не хотілося б таких радикальних дій, але подібні речі неминучі, якщо мерія не почує людей». Соколов підкреслив, що разом із мешканцями «ми використовуємо тільки законні та цивілізовані методи захисту їхніх прав – фіксація порушень, подача актів до мерії, за необхідності – звернення до суду. Але влада повинна розуміти, що терпіння людей на довго не вистачить».

Під час зустрічі з мешканцями мікрорайону та чиновниками виконкому представники сумського осередку політичної партії «За життя» поінформували людей і про те, що по одному із перевізників їм вдалося добитися судового рішення про скасування підвищення тарифу на проїзд. Втім мерія, замість того, аби підтримати людей і виконати рішення суду (знизити тариф), зробила все навпаки – затвердила підвищений тариф уже новим рішенням.

«Партія «За життя» однозначно захищатиме інтереси сумчан, у тому числі і в судах, і не тільки в питаннях громадського транспорту, пообіцяли на зустрічі з жителями вул. Добровільної активісти Сумської міської організації партії «За життя». Не можна нехтувати громадською думкою у таких питаннях, як тариф на проїзд, графік руху, якість і кількість одиниць транспорту, безпека перевезень пасажирів. Звісно, проблеми з транспортом, які накопичувалися роками, одразу не вирішити, але ми доб'ємося того, аби місцева влада почула голос мешканців міста!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ