ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВСТАНОВИЛА ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО В ДНІПРІ

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВСТАНОВИЛА ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО В ДНІПРІ

Депутат Дніпровської міськради від фракції «За життя» Назарій Постольник повідомив, що на Березановці встановлюється дитяче містечко, яке жителі чекали понад 5 років.

«Історія дитячого майданчика на Березановці триває ще з 2011 року. Здебільшого там приватна забудова, тільки на вул. Мінусинській є двоповерхові блокові будинки, в яких живе багато молодих сімей з дітьми. Там є своє ОСББ, яке займається розвитком території. Незважаючи на це до міськради неодноразово надходили заявки з проханням встановити дитячий майданчик на вул. Мінусинській, але вони так і не були розглянуті», - розповів депутат міськради Дніпра Назарій Постольник.

Проблема ще полягає в тому, що від цього округу в міськраді немає депутата (жоден з кандидатів в депутати на цьому окрузі не потрапив до прохідної частини списку партії, від якої обирався).

«Ми з колегою по фракції «За життя» Вадимом Рублевським неодноразово туди виїжджали, спілкувалися з головою ОСББ, з людьми, і нарешті домоглися того, що були виділені кошти на установку майданчика на вул. Мінусинській. На сьогоднішній день містечко монтується. Кошти на придбання гойдалок і гірок були виділені з депутатського фонду Вадима Рублевського, незважаючи на те, що це не його округ (депутати Назарій Постольник і Вадим Рублевський пройшли на сусідніх округах і взяли Березановку під свою опіку). Тепер залишилася ще одна проблема - налагодити в цьому віддаленому районі вуличне освітлення», - зазначив Назарій Постольник.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ