ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВІТАЄ ВАДИМА РАБІНОВИЧА З 65-РІЧЧЯМ!

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВІТАЄ ВАДИМА РАБІНОВИЧА З 65-РІЧЧЯМ!

4 серпня народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович приймає вітання із 65-річчям.

Сьогодні Вадим Рабінович – молодий, але досить популярний український політик, який має високі рейтинги як особисті, так і очолюваної ним політичної сили.

Під його пильним керівництвом високих успіхів досягали багато проектів, як бізнес, соціальні так і спортивні. Протягом багатьох років Вадим Рабінович веде величезну меценатську, благодійну роботу, він успішна і шанована людина, як в Україні, так і за її межами. Він завжди відстоює власну точку зору та відповідально ставиться до своєї роботи, за що його поважають друзі, колеги, партнери.

Ці якості гідно відзначено багатьма національними та міжнародними нагородами. Завдяки своєму таланту, працьовитості та вмінню грамотно вибудувати ділову систему, Вадим Рабінович вже багато чого досяг. Проте, він не зупиняється на цьому, і продовжує відкривати нові рубежі, доводячи, що може втілити у життя найсміливіші та нестандартні ідеї.

Цього дня до численних привітань із Днем народження співробітників, колег, партнерів, друзів, рідних і близьких приєднуємося і ми.

Від щирого серця бажаємо Вам, Вадиме Зіновійовичу, міцного здоров'я, сил, мудрості. Нехай віра, любов і удача завжди будуть Вашими супутниками! Залишайтеся таким же енергійним і повним сил, здобувайте нові перемоги і будьте успішні в усіх проектах!

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ