ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄ РОСТИ

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄ РОСТИ

Активна робота з прийому в партію розгорнута в регіонах Одеської області. Завдяки розгорнутій мережі офісів, роботі партійного сайту, партійних сторінок і груп у соціальних мережах відбувається регулярне інформування жителів області про роботу партії. В обласному партійному офісі юристи консультують жителів з питань правової допомоги й підтримки.

Жителі області проявляють інтерес до партії, відвідують партійні офіси, знайомляться з роботою партії в засобах масової інформації.

За словами керівника Роздільнянської районної партійної організації партії «За життя» Олега Подолинського, «жителі району з великим інтересом сприйняли видання інформаційного бюлетеня «За життя» на своїй землі».

«Сьогодні жителі нашого району розуміють, що настав час визначатися. Все менше людей вірять владі, все менше виборців готові підтримати псевдоопозицію. Інформаційна робота лідерів партії Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва, інших партійних активістів, наша роз'яснювальна робота в районі приносять свої плоди. Жителі району в пошуках правди приходять до нас. Люди йдуть в партію з питаннями й пропозиціями. І вступають в наші ряди», - підкреслив Олег Подолинський.

15 березня на зборах членів районної партійної організації партії «За життя» був вручений партійний квиток Ільєвій Надії Дмитрівні.

Надія Ільєва працювала інструктором районного відділу народної освіти, психологом в бюро зайнятості. Зараз на пенсії.

На питання, чому вона прийшла в партію «За життя» відповіла: «Переконана, що партія «За життя» - це єдина команда, яка зможе вирішити питання людей, навести порядок в країні».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ