ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ЧУЄ КОЖНОГО СУМЧАНИНА (фото)

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ЧУЄ КОЖНОГО СУМЧАНИНА (фото)

Доброю традицією для мешканців міста Суми є випуск газети політичної партії «За життя». Вже майже тиждень активісти – волонтери Сумської регіональної та міської організацій партії – розповсюджують новий 6-й випуск газети.

І роблять вони це передусім задля того, щоб дізнатися про проблеми городян, про те, які питання турбують мешканців міста Суми найбільше. І, як виявилося, вони такі ж, які порушує і у своїх виступах, і у телеефірах лідер партії «За життя» – народний депутат України Вадим Рабінович. А саме: питання медицини, захмарної вартості комунальних послуг, шаленого росту цін на продукти, вартості проїзду тощо.

Мешканці міста зізнаються, часто вони потребували і потребують сьогодні нагальної юридичної допомоги, і її отримують – в офісі Сумської регіональної та міської організації партії «За життя», який розташований за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 30.

До речі, водночас із розповсюдженням газети активісти – волонтери партії – запрошували маленьких мешканців Сум на дитяче свято «Даруємо посмішки дітям», проведення якого у місті вже стало доброю традицією.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ