ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ТА «АКУЛИ» СВІТОВОГО БІЗНЕСУ ЗАПРОПОНУЮТЬ УКРАЇНІ «СТО КРОКІВ» ПОРЯТУНКУ

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ТА «АКУЛИ» СВІТОВОГО БІЗНЕСУ ЗАПРОПОНУЮТЬ УКРАЇНІ «СТО КРОКІВ» ПОРЯТУНКУ

«Україні потрібен один рік, щоб повернути економічну ситуацію в нормальне русло. Потім країна буде готова демонструвати істотні темпи економічного зростання».

Про це написав народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Ми завершили економічний форум ... Всі ці дні ми працювали з групою, на мій погляд, геніальних економістів з усього світу. Вони повністю згодні з тією економічною програмою підйому України, яку партія «За життя» готує для виправлення ситуації бездарного правління. Ми внесли цілий ряд коректив в наші плани, завдяки допомозі й критиці десятків економістів світу», - написав парламентарій, підкресливши, що в результаті консультацій з провідними аналітиками, програма реформ політичної партії «За життя» була відкоригована і схвалена світовим фінансовим істеблішментом.

«Головне - всі підтверджують наші з вами унікальні можливості, реальність, правильність розроблених нами економічних рецептів для відродження і підйому України ... Не можна опускати руки. Треба вірити в Україну та вірити в себе, - підкреслив лідер партії «За життя». - Сьогодні ще з більшою впевненістю можна стверджувати - нам потрібен тільки один рік, щоб повернути ситуацію в країні до норми, а вже з другого - різкий підйом ... Ми вдячні всім, хто допомагав і допомагає. Хлопці, у нас є великі шанси. Не можна опускати руки. Треба вірити в Україну та вірити в себе!».

Відзначимо, що Вадим Рабінович у багатьох своїх інтерв'ю та програмах розповідав про роботу по створенню економічної програми «Сто кроків», яку проводить він і його однодумці, і яку віддали на оцінку «акулам бізнесу».

«Мова йде про економічну програму ста найважливіших кроків для України, яка вже погоджена з найбільшими міжнародними фінансовими авторитетами. Головна її мета - побудувати в Україні «Швейцарію Східної Європи». І це не просто заяви - це реальність, яку так не хочуть приймати нинішня влада, яка тільки піариться на війні і злиднях українців, затягуючи їм пояси», - заявив лідер партії «За життя».

«Європа - це коли людина може прожити в своїй країні, жити з гордо піднятою головою, в достатку, в багатстві. Європа - це коли ти пишаєшся тим, як ти живеш ... Таку Європу і треба будувати в Україні », - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ