ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» СТВОРИЛА СВЯТО У ДВОРАХ ДНІПРА

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» СТВОРИЛА СВЯТО У ДВОРАХ ДНІПРА

Понад 2 тисячі дітей та дорослих узяли участь у новорічних заходах партії «За життя» у Дніпрі, де три тижні тривала акція «Новорічний караван». Дніпряни зустрічали прикрашені вогниками автобуси з символікою «За життя» у різних районах міста, на яких приїжджали Дід Мороз і Снігуронька з іншими казковими персонажами, щоб провести конкурси, організувати свято та вручити солодкі подарунки дітям.

Акція припала до душі сім’ям з віддалених районів міста. Найтепліше караван зустрічали на околицях Дніпра – на ж\м Північному, Придніпровську, Авіаторському, 12-му кварталі. Зокрема, він зібрав багато жителів Лівобережного та вул. Калинової. Серед них був і прихильник партії «За життя» Анатолій Карпенко. «Я підтримую партію «За життя», щоб моїм онукам добре жилося б в новій Україні», – заявив він.

Молодий батько Юрій Панкратов прийшов на «Новорічний караван» разом з чотирирічною донькою. Він теж поділився своїми враженнями: «Дуже гарне свято, яке проводиться в такий сірий час, я маю на увазі зимовий сезон. Діти дуже задоволені, батьки теж, дякуємо організаторам».

Голова фракції політичної партії «За життя» у Дніпровській міськраді Сергій Нікітін під час акції поспілкувався з дніпрянами і розповів, що люди реагували дуже позитивно. «Понад 2 тисячі дітей та дорослих узяли участь у наших новорічних заходах. Жителі міста бачать конструктивний підхід, можуть оцінити, що ми можемо і організувати свято, й допомогти в різних питаннях, – розповідав він. – Ми спілкуємося і намагаємося допомогти людям».

«Ми активна партія, тому вже провели багато заходів у Дніпрі. Ми випускали мальків у річку Дніпро, садили дерева, влаштовували свято дитячих малюнків, проводили акцію у міських пологових будинках… У 2018-му році ми збільшимо темп, адже кількість прихильників партії зростає, тож і сил у нас стає все більше», - зазначив голова Дніпровської міської організації «За життя» Данило Миро.

Зимова акція вийшла особливо душевною і щирою, тому що всі заходи проходили просто неба. На цьому наголошує і депутат Дніпровської міськради фракції «За життя» Вадим Рублівський. «Наша малеча – ми всі бачимо це по своїм дітям – дуже багато сидить вдома біля телевізорів і комп’ютерів, дивиться Youtube і грає в ігри на планшетах. Хотілося щось зробити, щоб вони вийшли на свіже повітря. Це проста добра акція, яку прийняли добре та й згадувати, сподіваюся, будуть з теплом».

«За цей час нам вдалося поспілкуватися з величезною кількістю дітей і дорослих, почути дуже багато побажань, – сказав ініціатор акції Геннадій Гуфман, – Якісь із них може виконати тільки Дід Мороз, якісь постараємося виконати ми».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ