ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» СТУРБОВАНА ЗАКРИТТЯМ АПТЕК В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» СТУРБОВАНА ЗАКРИТТЯМ АПТЕК В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Представники Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» на чолі з керівником Володимиром Пащенко продовжують відстоювати інтереси жителів Миколаївської області.

На засіданні постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Миколаївської обласної ради, депутати обговорили питання безкоштовної передачі нерухомого майна КП «Фармація» в комунальну власність територіальних громад.

Керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Пащенко виступив за збереження комунальних аптек.

«В цілому передача приміщень для потреб місцевих громад є виправданою. Але треба враховувати той факт, що аптеки «Фармація" не тільки забезпечували  жителів медикаментами, а й виступали в ролі регулятора цін на препарати. Відтепер, під час епідемій, приватні аптеки в ФАПах отримали можливість безпідставно підвищувати ціни на препарати», - зазначив Володимир Пащенко.

Присутні депутати погодились на передачу закритих аптек. У свою чергу глава і члени комісії підтримали керівника Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Володимира Пащенка та домовились позначити подальшу перспективу вирішення проблем комунального підприємства.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ