ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» СТОЯТИМЕ ЗА ВЕТЕРАНІВ ДО ПЕРЕМОГИ!

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» СТОЯТИМЕ ЗА ВЕТЕРАНІВ ДО ПЕРЕМОГИ!

У ці дні в Україні проходять заходи, приурочені святкуванню до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Один з них був організований політичною партією «За життя».

7 травня в Музеї народної архітектури та побуту України «Пирогово» під Києвом з ініціативи політичної партії «За життя» була встановлена ​​військовий намет тих часів, організована робота польової кухні, де кожен бажаючий може покуштувати солдатської каші та «фронтові 100 грамів», а також звучали пісні воєнних років.

«Це день великої Перемоги, день, який об'єднує народи, день, який об'єднує країну, і сьогодні я хочу в черговий раз висловити слова подяки ветеранам», - заявив народний депутат України, член партії «За життя» Нестор Шуфрич, підкресливши, що для нього, для партії як ніколи важливо в цей складний кризовий час підтримати справжніх героїв - тих, без чийого подвигу сьогоднішня Україна була б неможливою.

«Всі ми сьогодні зібралися для того, щоб сказати спасибі за великий подвиг в тій війні, який подарував нам життя. Тут зібралися ветерани першого, другого, третього, четвертого українських фронтів, також капітан першого рангу, який служив у Чорноморському флоті, підкреслюю, в українському Чрноморском флоті ... І щоб хто не говорив - це наша Перемога у Великій Вітчизняній війні. І ми не дозволимо сумніватися в подвигах наших ветеранів!» - підкреслив народний депутат.

«Напевно, кожен має право дивитися на історію так, як він її бачить. Але для більшості українців День Перемоги - їх свято, яке об'єднує країну! На жаль, те, що сьогодні доводиться переживати нашим героям, ганебно для країни. Я чув слова керівника ветеранської організації про те, що в цьому році ще більше скоротили фінансування і громадських організацій, і питань, які пов'язані з підтримкою ветеранів. Мені дуже шкода, мені боляче про це чути, особливо знаючи, що гроші для цього у держави є. І я дякую кожному ветерану за його великий подвиг і хочу запевнити: ніхто не забутий, ніщо не забуте - подвиг ваш великий, і партія «За життя» буде стояти на смерть, до останнього, щоб захищати ветеранів - за життя, яке вони нам подарували», - заявив Нестор Шуфрич.

«Ветерани як під час війни, так і зараз не втрачають бойовий дух. Присутні в Пирогові учасники бойових дій з болем в серці діляться своїми спогадами про війну, розповідають про подвиги своїх товаришів по службі, поминають тих, хто не повернувся з війни, але назавжди залишився в нашій пам'яті», - підкреслив парламентарій.

Напередодні народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook про те, що кожному з живих ветеранів ВВВ були розвезено продуктові пакети з поздоровленнями.

«Ми стільки заборгували нашим ветеранам, що одного 9 травня для них вже мало! Ми вирішили продовжити свято Перемоги - і почали вже сьогодні розвозити подарунки і вітати тих небагатьох, що залишилися в живих справжніх героїв України, які захистили нашу Батьківщину від фашизму. Нам дуже важливо донести до них, що ми точно пам'ятаємо і знаємо, хто герої, а хто нелюди!», - заявив лідер політичної партії «За життя».

Нагадаємо, що починаючи з 2015 року 8 травня в Україні відзначається День пам'яті і примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років, а 9 травня відзначається День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Початком Другої світової війни вважають дату 1 вересня 1939 року, датою закінчення війни - 2 вересня 1945 року. У Другій світовій війні Україна втратила 8-10 млн осіб.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ