ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПОЧАЛА ВІТАТИ ВЕТЕРАНІВ ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПОЧАЛА ВІТАТИ ВЕТЕРАНІВ ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Партія «За життя» почала вже сьогодні вітати ветеранів із Днем Перемоги. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат, лідер партії Вадим Рабінович.

За його словами, одного дня для святкування річниці перемоги у Другій світовій війні недостатньо.

«Ми стільки заборгували нашим ветеранам, що одного 9 травня для них вже замало! Ми вирішили продовжити свято Перемоги – і почали вже сьогодні розвозити подарунки та вітати тих небагатьох, що лишилися у живих, справжніх героїв України, які захистили нашу Батьківщину від фашизму. Нам дуже важливо донести до них, що ми про них пам'ятаємо, що ми знаємо, хто герої, а хто нелюди!», – написав парламентарій.

Політик також розповів про зустріч із київським ветераном-орденоносцем Юрієм Нечаєвим.

«Мені сьогодні пощастило привітати киянина Юрія Михайловича Нечаєва, інваліда війни I групи, танкіста (мій батько теж був танкістом і пройшов усю війну), кавалера орденів Червоної Зірки (трьох!), Ордена Вітчизняної війни I і II ступеня, кавалера медалі «За відвагу» та багато інших. Це і є справжній герой, який захистив Україну від фашизму!» – підкреслив лідер партії «За життя».

Вадим Рабінович зазначив, що разом із подарунком кожному ветерану вручили святкову вітальну листівку, написавши: «Будемо жити, хлопці!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ