ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ЧЕМПІОНАТ З ПЛАВАННЯ У КАТЕГОРІЇ «МАСТЕРС»

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ЧЕМПІОНАТ З ПЛАВАННЯ У КАТЕГОРІЇ «МАСТЕРС»

Відкритий чемпіонат з плавання у категорії «Мастерс» відбувся в Ужгороді 9 вересня. Проходило змагання ветеранів у спорткомплексі «Буревісник», а організатором виступила Федерація водних видів спорту в Закарпатській області, яку очолює Роберт Левицький.

До організації турніру долучився й Ужгородський міський осередок політичної партії «За життя».

Його керівник Андрій Погорєлов каже, що захоплюється результатами й досягненнями людей із таким величезним спортивним досвідом, які, не зважаючи на свій вік (а деяким учасникам – понад 70 років!), продовжують активно займатися улюбленим плаванням і дають гідний приклад сучасній молоді. У турнірі взяли участь десятки спортсменів із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та інших областей України. Вони вийшли на 50-100 та 400-метрові дистанції, котрі їм довелося плисти різними стилями.

Змагання такого масштабу відбуваються в місті з 1997 року, участь беруть плавці, яким від 25 років і старші, в основному – колишні спортсмени, що представляли Радянський Союз і вже Україну, а зараз виступають на міжнародних змаганнях у категорії «Мастерс».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ