ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» – НА ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ МЕШКАНЦІВ НІКОПОЛЯ

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» – НА ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ МЕШКАНЦІВ НІКОПОЛЯ

Днями у виконкомі Нікопольської міської ради пройшла нарада, на якій депутат міськради й активіст політичної партії «За життя» Олександр Рибаков відстоював вимоги жителів Нікополя.

Ця ситуація для багатьох буде знайомою, адже навряд чи можна знайти місто, жителі якого не стикаються з комунальними проблемами. Тільки не завжди люди знаходять підтримку й допомогу з боку влади.

Чи не знайшли її і мешканці ОСББ «ШАМСИЯ-Н», створеного ще у серпні 2015 року в будинку №203 по вул. Шевченка в Нікополі. 2016 року співвласники ОСББ вирішили провести капітальний ремонт фасаду будинку та його тепломодернізацію, склавши необхідний для цього проект. Його переможцем став ЄС/ПРООН, отримавши підтримку компанії «Хенкель», яка зробила енергоаудит.

Розпочалися ремонтні роботи 2017 року. Однак, як з'ясувалося, коштів на закінчення утеплення будинку не вистачає. Не до кінця було узгоджено і питання щодо суми фінансування від виконкому Нікопольської міськради.

Обурені власники ОСББ зверталися і до Міністерства соціальної політики, і до Кабінету Міністрів, і до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Зверталися вони навіть до Президента України. Але ситуація не змінювалася – чиновники посилалися на те, що власники ОСББ позбавлені права отримувати субсидії і пільги.

Лише тільки після того, як мешканці ОСББ «ШАМСИЯ-Н» звернулися за допомогою до депутата міськради й активіста політичної партії «За життя» Олександра Рибакова, ця проблема почала вирішуватися, і вже сьогодні можна говорити про певні результати. Так, якщо до 10 серпня 2017 року підрядники не закінчать роботи із капітального ремонту фасаду будинку та його утеплення, міська влада дала згоду виділити до кінця року грошову суму, необхідну для завершення ремонту зазначеного об'єкта.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ