ПАРТІЯ РАБІНОВИЧА І МЕДВЕДЧУКА МІЦНО ЗАКРІПИЛИСЯ В ЛІДЕРАХ РЕЙТИНГІВ, - ОПИТУВАННЯ

ПАРТІЯ РАБІНОВИЧА І МЕДВЕДЧУКА МІЦНО ЗАКРІПИЛИСЯ В ЛІДЕРАХ РЕЙТИНГІВ, - ОПИТУВАННЯ

Партія Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука «Опозиційна платформа - За життя» впевнено зберігає свої позиції в трійці лідерів. Про це свідчать результати соціологічних досліджень, проведених Інститутом аналізу і прогнозування, а також аналітичною групою «Соціопрогноз».

Так, згідно з отриманими даними, якби парламентські вибори проходили на цьому тижні, то 25,8% виборців підтримали б партію «Слуга народу», а 19,9% - партію «Батьківщина». У той же час 14,6% виборців готові віддати свої голоси за партію «Опозиційна платформа - За життя».

У п'ятірку також входять «Блок Петра Порошенка« Солідарність» з підтримкою 13,5% і «Громадянська позиція», на підтримку якої висловилися 7,5% респондентів. Найближче до подолання 5-відсоткового бар'єру виявилися «Радикальна партія» (4,8%), «Самопоміч» (2,8%) і ВО «Свобода» (2,5%). Решта політичних сил отримали не більше двох відсотків підтримки.

Що стосується президентських перегонів, то за даними соцдослідження голоси розподілилися наступним чином: Володимир Зеленський - 26,5% респондентів, Юлія Тимошенко - 18,6%, Петро Порошенко - 17,1% виборців. Стабільно до п'ятірки лідерів на пост президента входять кандидат від «Опозиційної платформи - За життя» Юрій Бойко, за якого готові проголосувати 13,8% респондентів, і представник «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко з підтримкою 8,8%.

Далі йдуть Олег Ляшко (4,8%) і Олександр Вілкул (2,8%). Решта кандидатів не набрали і двох відсотків підтримки.

Соціологічне опитування проводилося з 8 по 16 березня в 24-х областях України та місті Києві. Всього в опитуванні взяли участь 2016 респондентів. Збір інформації відбувався за допомогою особистого інтерв'ю (Face-to-face) за місцем проживання респондентів. Похибка опитування не перевищує 2,2%.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ