ПАРТІЙНА ГАЗЕТА «ЖИТТЯ ДНІПРА» ВИХОДИТЬ ВЖЕ РІК

ПАРТІЙНА ГАЗЕТА «ЖИТТЯ ДНІПРА» ВИХОДИТЬ ВЖЕ РІК

Протягом останнього року журналісти редакції газети «Життя Дніпра» оперативно інформують городян про діяльність партії «За життя» на центральному та регіональному рівнях, повідомляють про цікаві проекти Дніпровської міської партійної організації, відповідають в матеріалах на питання читачів.

У двадцять першому номері газети читач може ознайомитися з останніми новинами в партії «За життя», місті Дніпро і області. У матеріалах актуального випуску партійні активісти розповіли про об'єднання опозиційних сил і створення «Опозиційної платформи - За життя», процесі прийняття бюджету-2019, а також конкурсах, організованих міською парторганізацією

«Видавати газету ми почали, коли побачили інтерес дніпрян до ідей нашої партії і її лідеру - Вадиму Рабіновичу. І ось уже рік ми інформуємо людей і отримуємо зворотний зв'язок від співгромадян. Сьогодні у «Життя Дніпра» солідний тираж навіть для непартійною газети - 45 000 примірників. Ми це цінуємо і готові працювати далі!» - заявив керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ