ПАРТІЙНА ГАЗЕТА «ЖИТТЯ ДНІПРА» СТАЄ ВСЕ БІЛЬШ ПОПУЛЯРНОЮ СЕРЕД ДНІПРЯН

ПАРТІЙНА ГАЗЕТА «ЖИТТЯ ДНІПРА» СТАЄ ВСЕ БІЛЬШ ПОПУЛЯРНОЮ СЕРЕД ДНІПРЯН

На прохання жителів міста тираж газети в лютому збільшили на 5 тисяч примірників, термін роздачі продовжили, географію роздачі розширили. Тепер «Життя Дніпра» з'явиться ще в одному житловому масиві - Північному.

У лютневому випуску газети можна ознайомитися з позицією партії щодо причин економічної кризи в Україні і способах її подолання. Так, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, заявив, що «Україна має всі шанси стати Швейцарією Східної Європи! У деяких галузях економіки ми явні аутсайдери й інших нам не наздогнати. Однак, щоб вибратися з економічної ями, ми повинні акцентувати увагу на роботі IT-компаній, банків і агрохолдингів. Ці три стратегічні напрямки розвитку економіки описані в програмі партії «За життя».

Крім того, в четвертому випуску газети можна дізнатися про різке зростання захворюваності на кір в Дніпрі та загрозу виникнення епідемії дифтерії. У матеріалі випуску лікар-інфекціоніст розповідає про необхідність вакцинації дітей та дорослих.

 

Також в номері можна почитати про спортсменів з Дніпра і області, які беруть участь в XXIII Зимових Олімпійських іграх, ознайомитися з результатами соціологічного опитування, дізнатися про поточні події в місті.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ