ПАРТІЙЦІ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ»

ПАРТІЙЦІ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ»

Акція «За чисте життя», ініційована обласною організацією політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», об’єднує активістів і мешканців Дніпропетровщини.

Партійці та мешканці міст Кривий Ріг, Вільногірськ, Синельникове, Марганець, а також  Петриківського, Межівського, Петропавлівського, Верхньодніпровського, Магдалинівського, Васильківського, Павлоградського, Царичанського  районів організували генеральне прибирання в парках, скверах, на вулицях рідних міст і сіл, а також висадили дерева і квіти.

«Ми об'єднуємо людей і запрошуємо приєднуватися до акції «За чисте життя» всіх не байдужих громадян. Ми - господарі на нашій землі, а наша акція - це чудова нагода зробити світ трошечки краще», - підкреслила керівник обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Марія Пустова.

«Криворіжці підтримали цю акцію і з задоволенням наводили лад у рідному місті. Ми - за чисте життя в нашій країні, в наших душах і серцях», -  зазначила активістка міської організації партії Яна Шермук.

«Сьогодні зібралися однодумці, які люблять свій край, свою країну. Приємно усвідомлювати, що після нашої роботи міста і села стануть чистими», - резюмував керівник районної організації партії Миколай Усатий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ